Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti levelezgettetek már úgy...

Ti levelezgettetek már úgy itt privátban valakivel, hogy a nemetekkel kapcsolatban nem mondtatok igazat?

Figyelt kérdés
2014. márc. 14. 23:24
 1/9 A kérdező kommentje:
Én ilyent tettem, de bánom, minden másban igazat mondtam neki és tök rendes, de csak mert lánynak hisz pedig fiú vagyok. Ha lehetne biztos lánynak születnék, amúgy egy meleg fiú vagyok.
2014. márc. 14. 23:27
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. márc. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanezt csinálta, de a végén kiderült és nem is volt meleg, de attól még barátkoztam vele, de gyagyás volt és inkább hagytam. Én ilyet még nem csináltam senkivel, nem vagyok degenerált.
2014. márc. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, kiről van szó? Ki csinálta?
2014. márc. 14. 23:47
 5/9 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem, hogy miért kell ilyenekben hazudni???

A végén úgyis kiderül!

2014. márc. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, egy itteni emberke. Lehet te voltál csak nem merted megmondani, hogy meleg vagy. Ilyen aberrált emberekből bármit kinézek..
2014. márc. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én szívesen elbeszélgetnék úgy egy fiúval, hogy fiúnak hisz, csak kíváncsiságból, vajon, hogy beszélne velem, mennyivel lenne másabb, mintha tudná, hogy lány vagyok? Nem lenne lehet olyan kedves ha fiának hinne,inkább olyan lazább. Kedvesebb lenne-e alapból ha tudná, hogy lánnyal beszél? Néha eszembe jut, milyen, hogy zajlik fiúk közötti beszélgetés, de itt nem arra gondolok, hogy ha mellettem vannak, és hallom őket, hanem mikor egymás között bizalmasan beszélgetnek. Ha rossz kedve van az egyiknek, mivel biztatja a másik, meg ilyenek. De nem adtam ki magam sose másnak, annyira azért nem érdekel a dolog. a másik meg, hogy ha kiadnám magam fiúnak, akkor szerintem a másik fiú nem igen beszélne velem, maximum akkor ha pont haverokat keres.
2014. márc. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
fiúnak hinne, nem a fiának :)
2014. márc. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát volt már néhány privát levelezésem itt az oldalon, de mivel mind a kérdéssel kapcsolatos volt, így olyanra is akadt példa, hogy a mai napig nem tudom, hogy férfi, vagy nő volt a "partner"!

Nem az volt fontos, hanem a véleményünk!

2014. márc. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!