Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az internet tette tönkre az...

Az internet tette tönkre az életem. Hogyan változtassam meg az életemet?

Figyelt kérdés
13 éves koromban kaptam a számítógépet, és azóta vagyok netfüggő elolvasok rajta szinte mindent. Mindig van valami amit beírok a keresőbe mint pl: élet értelme, mit akarnak a nők, miért telik az idő gyorsan meg stb. Emiatt azóta is csak begubózva élek igaz azelőtt is mondjuk így éltem de most már sokkal de jobban. Most 19 vagyok és azt sem tudom mi az a csók vagy barát

2014. márc. 16. 09:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
Mondjuk talán KAPCSOLD KI AZT A ROHADT GÉPET, ÉS MENJÉL KI A LAKÁSBÓL! De szerintem az ilyen embereknek nem muszáj abbahagyni a netezést. Igaziból nem baj, ha nem szaporodsz tovább. A net szerintem neked éppen elég örömet okoz. Bár jobb lenne, ha akkor már legalább képeznéd magadat KÖNYVBŐL, és legyél baromi jó hacker. Vagy ha nem akarod ezt az életet, akkor meg vegyél erőt magadon, és fogadd meg a fenti tanácsomat.
2014. márc. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%

"igaz azelőtt is mondjuk így éltem"

Akkor meg ne az internetre fogd.

Egyébként meg az interneten is lehet ám emberi kapcsolatokat kialakítani. Nem csak a Google létezik, és nem csak keresésre lehet használni a világhálót.

2014. márc. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%
hát én lehet nem interneten keresztül próbálnék meg leszokni az internetről :D
2014. márc. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
1-esre értettem.
2014. márc. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha valakit leszurnak akkor a kes a hibas?

Nem a net tette tonkre az eleted hanem te magad.

2014. márc. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Önkontroll, önbizalom. Keress produktívabb elfoglaltságokat, tanulj tovább, stb.
2014. márc. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
jó értem köszönöm a tanácsokat csak hát nehéz nagyon
2014. márc. 16. 10:04
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát ha nem emeled fel a segged a gép elől, akkor nehéz is marad.
2014. márc. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jó lenne, ha valami egyéb elfoglaltságot találnál. A feltett kérdéseid megmaradhatnak, de ne a netes keresőben próbálj választ találni, hanem könyveket olvass. Ez egy alternatíva. Egy másik lehetőség, ha szociális életet élsz. Az ismerkedés jó megoldás lehet. A legfontosabb, hogy legyen önkontrollod, amit azzal erősíthetsz meg, ha valami fontosabb célt találsz pl. barátok.
2014. márc. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Keress - nem feltétlenül a neten - valami olyan hobbit, sportot, vagy bármilyen offline elfoglaltságot ami leköt és eltereli a gondolataidat a gépezésről... akármit.

Nem feltétlenül negatív dolog hogyha kíváncsi az ember és a neten oltja a tudásszomját, de mindenképpen érdemes kontrollálni a gép előtt töltött időt, esetleg beiktathatnál 1-2 napot amikor be sem kapcsolod a gépet ezzel kényszerítve magad hogy valami mást csinálj. Lementhetnél néhány érdekes dolgot amit a gép előtt olvasnál telefonra és egy kiadós kirándulás közben tennéd azt nem pedig otthon, vagy egyszerűen olvass könyvet inkább.

Sport mindenképpen a legjobb választás ilyenkor mert két legyet üt vele az ember, az nem megoldás ha teljesen elvágja magát az ember a nettől szerintem.

2014. márc. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!