Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinájak ha meg akarnak...

Patrik** kérdése:

Mit csinájak ha meg akarnak verni? Drogosak! Többi lent

Figyelt kérdés
Van egy gyerek aki 20éves létére 150cm és meg akar verni mert felnyomtam őket a zsaruknál de eddig csak a szája volt nagy mit csináljak?? 14f
2014. márc. 25. 14:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehetőleg legközelebb ne nyomj fel drogosokat a zsaruknak.
2014. márc. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Minek nyomtad fel őket?? Most komolyan mi a f**szért akarsz ebbe belekeveredni? Nem mintha védeném őket, de én is ezt tenném a helyükbe...
2014. márc. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

felnyomta,felnyomta most már tök8.

ha többen vannak,akkor vagy szólj valami haverodnak aki vállasabb és verekedni is tud,vagy ha magadra vagy utalva és kostolgatnak használj kést vagy valami más fegyvert.

a lényeg hogy állj ki magadért,és ne félj főleg egy kerti törpétől ne,az is lehet hogy csak a szája jár.

2014. márc. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor most megtanulod, hogy nem kell beleártani magadat mások dolgaiba. Bocsi, de sose értettem az olyanokat, mint Te.
2014. márc. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

K-AM-U

ha tényleg ezt tette volna, akkor Patrik gyerek nem tudna ideírkálni a törött kezével..

2014. márc. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem kamu!!!! és az a legszarabb h unokatesom és azért nem mer megverni mert fater elverné és neki már van egy felfügesztettej mármint a drogosnak
2014. márc. 25. 21:16
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor hát még nagyobb hülye vagy, mint amilyennek eddig gondoltalak. Képes voltál feljelenteni a saját unokatestvéredet? Mit csinált, elszívott egy füves cigit? Neked ez annyira fáj? Muszáj volt..?
2014. márc. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Te kis patkány :P
2014. márc. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az még csak haggyán lett volna ha elsziv sok füvet!! de csajomat is belekeverte azóta sz*pja de már le is szarom van más!! ja és amikor elmentem annak a csajnak anyjához h mit csinált akkor nem engedett h elmenjek haza hát megvert de ennek már 1éve :// azóta több mindent tudok
2014. márc. 27. 19:19
 10/10 anonim ***** válasza:
ember,állj ki magadért 150cm a csávó és túl erős sem lehet ha meg nem megy kér segítséget,a helyedbe már kezét-lábát eltörtem volna.
2014. márc. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!