Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Facebook-on miért osztja meg...

Facebook-on miért osztja meg mindenki hogy mit csinál épp, vagy mi történt vele?

Figyelt kérdés
És mit gondoltok azokról, akik gyűjtik a lájkokat a képeikre? Mi a véleményetek?

2014. márc. 26. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert gondolom unatkoznak, de engem nem nagyon érdekel egyik sem.

Nem figyelek ilyenekre, nem nagyon érdekelnek, nekem fb azért van, hogy tudjak a haverokkal chatelni.

2014. márc. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert azt hiszik hogy valakit érdekel, de engem idegesít. Például hidegen hagy hogy valakinek mennyire jól esik a reggeli kávé és képet is tesz fel róla...
2014. márc. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elég idegesítő, most kinek szarja le, hogy épp mit csinál?
2014. márc. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"mindenki"


Én pl nem osztok meg semmit, heti 1 percet se töltök fb-n

2014. márc. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sokan nem tudnak normálisan még kedélyesek se lennni. Ha ott a tökéletes pillanat, ahelyett, hogy jól belemélyedve megélnék teljes pompájában, valami sejtelmes robotpilóta üzemmódba kapcsolnak (ami az átélés szöges ellentéte, tudatosság helyett egy euforikus tudatvesztés), és roppant bohókás, random értelmetlen dolgokat képesek művelni, és még akarniuk se kell hozzá semmit.
2014. márc. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

1. Mert unatkoznak.

2. Mert mások is ezt csinálják és nem akarnak kilógni a sorból.

3. Mert fontos számukra mások véleménye.

4. Mert elkapta őket egy Facebook terrorista és tarkóra nyomott fegyverrel rákényszerítette őket, hogy írjanak ki valamit azonnal.

2014. ápr. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!