Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megszakítanátok ezekért egy...

Megszakítanátok ezekért egy ''barátságot'', ez bunkóság tőle vagy én reagálom túl? 18/l

Figyelt kérdés
Kb egy éve ismerem,de az utóbbi időben megváltozott.Még mindig ő keres hogy menjünk valahova,de olyanokat mond nekem néha hogy velem soha nem tudott beszélgetni(ez nem igaz,elég jól eltudunk beszélgetni),ha nem ketten vagyunk hanem egy nagyobb társaságban akkor kb óránként egyszer ha hozzám szól valamit,egyszer valami tök kis dolog miatt azt mondta hogy hisztis p*csa vagyok,és nem egyszer volt rá példa hogy ha valakinek beszélt rólam ő helyett annyit mondott hogy az(pl az azt mondta hogy...)és mikor rákérdeztem hogy ez így mi,annyit nem mondott hogy bocs.Sokszor mondja hogy az én véleményem kit érdekel,meg hasonló dolgok,és most érzem hogy lassan a pohár.

2014. márc. 28. 08:55
 1/2 anonim válasza:

Egyáltalán nem tisztel téged. Gratulálok, hogy ilyen sokáig el tudtad viselni, de ezek után talán érdemes lenne megszakítani vele a kapcsolatot.

Arra nehéz válaszolni, hogy miért hív akkor még mindig. Talán képtelen elszakadni emberektől, esetleg nincs más barátja aki elmenne vele vagy csak örül, hogy levezetheti rajtad a feszkót.

2014. márc. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azért hívja meg mindig, mert kell az önbizalomtuning. Ne legyél a köpőcsészéje, tessék az ilyen suttyókat faképnél hagyni. Barátkozz olyanokkal, akik tisztelettel vannak feléd.
2014. márc. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!