Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A törököknél milyen a nőideál?

A törököknél milyen a nőideál?

Figyelt kérdés

2014. márc. 30. 12:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekik különösebben nincs ideáljuk, de kb a modell kategória az ami megmozgatja őket. Van nálunk egy török vendéglő a belvárosban, a fiatal csajok suli előtt, harapnak valamit. és tényleg örömmel szolgálják ki őket a török alkalmazottak.

21F

2014. márc. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2014. márc. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ausztriában dolgozom, több török kollégám is van, nincs velük probléma, tehát ők a dolgozó, normális törökök. Különböző korosztályúak, a legtöbbnek már van török felesége, de olyan is van, akinek szlovák a barátnője. Nem gondolnám, hogy van nőideáljuk, mert ha pl. ha azt kérdeznéd, hogy a magyar pasiknak milyen a nőideálja, akkor arra is nehezen lehetne válaszolni. Némelyik török kollégám felesége/barátnője barna szemű, hajú, de van szőke, világosabb bőrű is. Törökországban (még nem jártam ott, de hallottam) nagyon szeretik az európai, pláne magyar nőket, a világosabb hajú, szemű, bőrűeket.. :-)
2014. márc. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 PetraBee válasza:

[link]


Pl. Sibel Can, aki az itt legtöbbet guglizott hiresseg, török enekesnö. Szeretik amugy a vilagos szemü es haju lanykakat, mert nekik azokbol keves van.

2014. márc. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ő Cansu Dere. Minden török ismerősömnek tetszik.

Az ideál nem tudom mi náluk, szerintem nem is lehet ezt meghatározni.

Török nőket itthon max. a Gyrososoknál látok, ők nagyon dögösek.

2014. márc. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!