Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha egy fiú - 18...

Mit szólnátok ha egy fiú - 18 felett- ilyen pizsiben alszik?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


őszintén!!!!


2014. ápr. 8. 19:09
1 2 3
 11/27 anonim válasza:
9%

Őszintén: Azt, hogy jópofának hiszi magát, de valójában egy lúzer aki ezzel akar különcködni, mivel másképp nem bír érvényesülni.

Persze ha egy milliomos playboynak, őrült zseninek, vagy zseniális művésznek ez a hóbortja, na arra azt mondom, hogy ő megteheti. De egy átlagos gyerek mint te vagy én viselkedjen már normálisan!

2014. ápr. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim válasza:
9%
Ezek még agyban mindig gyerekek. Sajnos ilyenkor a sima pszichiáter sem elég, gyerekpszichiáterhez kell beutalni.
2014. ápr. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
mujhahahaha muhahahaha viselkedjen normálisan? és ki dönti el mi a normális, te? :D
2014. ápr. 8. 19:39
 14/27 anonim ***** válasza:
gyerekes vagy, kérdező
2014. ápr. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom azt képzeled magadról, hogy vicces meg extrém, de ku*vára nem.
2014. ápr. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
sztem csak finom , puha, kényelmes és aranyos. :D
2014. ápr. 8. 19:48
 17/27 anonim ***** válasza:
43%
Én eléggé megijednék. Egy fiú aludjon rövidgatyában meg pólóban inkább, vagy veszek neki egy kultúrált pizsamát, de ne ilyet. Egyrészt megsül benne, másrészt eléggé gyerekes viselet. Ha a fiú 5 éves, akkor semmi kifogásom ellene, mert ez a kisgyerekeken aranyos. Az idősebb fiúkon már inkább furcsa, de ha valaki 20 évesen ilyet hord az akár már ijesztő is lehet...
2014. ápr. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

az emberek 80% szerint meg meleg.

Szedj össze egy csajt aki úgy melletted alszok hogy ebben vagy. Ha nem fog rád úgy nézni hogy atyaúristen ez mekkora gyökér akkor Orbán Viktor előtt szent esküt teszek hogy ilyet fogok hordani mostantól.

2014. ápr. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

elég gyerekes vagyok arca meg borotvált is.... mellesleg télire nagyon jó, most már valóban kicsit meleg lenne.


bocsi de nem kell nő, meghagyom neked :)


Amúgy belegondoltál már kedves válaszoló, aki ijesztőnek titulálja ezt, hogy valójában mitől tartanád ijesztőnek? Talán mert nem ehez szoktál hozzá. az igazság az, hogy az ismeretlen, a szokatlantúl ijedünk meg, és erre indul be a védekező mehanizmusunk. azonban vannak kultúrák ahol a mi szokásaink lennének ijesztőek. igazából szerintem mindenki éljen úgy ahogy neki jólesik, és hagyja békén a másikat is élni úgy ahogy neki jól esik. amúgy meg ha nem hagy, max leszarom...:D

2014. ápr. 8. 19:56
 20/27 anonim ***** válasza:

Az, hogy egy ilyet hordj, eléggé függ attól is, hogy a környezet hogyan viseli. Pl ha a barátnőd szereti ezt a puha pizsamát, és így jólesik neki összebújni akkor nekem mindegy, de nem hiszem, hogy az épeszű csajok első gondolata az, hogy jajj de cuki vagy. Persze van, akinek ez tetszik, de a többség, - mint ahogy itt is - furcsának találná. Persze ez lehet azért, mert itt ez nem megszokott (a képeken is ázsiaiak vannak, gondolom ott annyira nem furcsa az ilyesmi).

Nekem személy szerint nem tetszik, eléggé furcsa, hogy egy felnőtt férfi ilyet hord, de mégegyszer mondom, ízés kérdése. Ha Neked tetszik, akkor hordjad éntőlem, de ne nagyon ijestgess vele másokat.

2014. ápr. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!