Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meghallgatna valaki?

Meghallgatna valaki?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sok ember él nehezen Magyarországon, de én már nem bírom tovább. Folyamatos a veszekedés a férjemmel, havi 200-220 ezerből élünk és mégis állandó anyagi gondjaink vannak. Ebből negyvenezer havonta hitel törlesztés. Már nagyon ki vagyok készülve, nem élünk nagy lábon, csak azt vesszük, meg amire nagyon nagy szükség van, ruhát cipőt csak akkor ha a másik már szakad le rólunk. Csak a kisfiunknak veszünk minden hónapban, egy két darabot, de neki sem márkásat, csak sima kinaisat. Nem tudom mit csinálok rosszul, mindenből a legolcsóbbat veszem, magunktól, még a gyümölcsöt, zöldséget is sajnáljuk. A szomszédban nem is dolgoznak, és mégis jobban élnek mint mi. Mit rontok el? Már bele vagyok betegedve, hogy folyton marjuk egymást a pénz miatt.
2014. ápr. 10. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:

:( Sajnálom. Nem biztos, h rosszul csinálsz valamit.

Amit biztosan tehetsz, hogy szeresd a férjed és a gyereked. Próbálj nem veszekedni, hisz csak ti vagytok egymásnak. A gyereknek sem jó ha úgy nő fel (én sajnos így jártam), ha szülei mindig veszekednek. Inkább segítsétek egymást, ha lehet....

2014. ápr. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Sajnos csak megérteni tudlak, segíteni nem. Viszont tökéletesen átérzem a problémádat. Az én férjem az építőiparban dolgozik, de mi még hitelbe se mertünk belevágni, így még mindig egy 34 négyzetméteres szolgálati lakásban élünk. Idén leszünk 18 éves házasok és a 17 éves nagylányom a 13 éves öccsével lakik egy szobában. Én 23 év után most vesztettem el az állásomat, így a lakásra sem vagyok már jogosult. De tudod, a gyerekeim jól tanulnak, egészségesek és elég értelmesek, hogy az anyagi problémákat is tolerálják. A fontos az, hogy a veszekedések után mindig béküljetek ki és érezzétek, hogy bármi jön is összetartoztok. Az úgynevezett jól élő, nem dolgozó szomszédoknak pedig nem ismerjük a problémáikat. Valahogy mindig volt és lesz is, csak kitartás kell!
2014. ápr. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem is igazán segítséget akartam kérni, csak kibeszélni magamból mindent, mert úgy érzem, idegileg már kivagyok.
2014. ápr. 10. 13:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor bujj este a férjed mellé.
2014. ápr. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Olvasd el ezt a könyvet, hátha tanulsz belőle valamit:

[link]

2014. ápr. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!