Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az interneten élem az életem...

Az interneten élem az életem és nincsenek barátaim se. Mi a véleményetek a dologról?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 13. 17:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, és a véleményem az, hogy ez így nagyon nem jó. Egészségtelen és társadalmi szempontból se jó. Én meg próbálok rajta változtatni, de nem nagyon sikerül.
2014. ápr. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hogy lehet az interneten èlni?


Nekem snincsenek barátaim de nem a neten èlem az èletemet

2014. ápr. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Húzzál ki az utcára!!!!
2014. ápr. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem sincsenek barátaim,de naponta 30percnél nem bírok többet a net közelében lenni összesen.Nincs facebookom,üzleti célokból mailt használok csak.Meg néha fellátogatom erre a szánalmasan ostoba oldalra.Kb ez a helyzet
2014. ápr. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
én ilyenekre használom pl hogy beírom a googleba mi az ideális kor gyermekvállaláshoz meg ilyenek
2014. ápr. 13. 18:04
 6/10 anonim ***** válasza:
az komoly
2014. ápr. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én ezt élhetetlennek tartom a magam számára, mert természetellenes és lusta életmód.

De ha neked jó, akkor nincs baj, mert ez a te életed.

2014. ápr. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Hengerelőhereverem ***** válasza:

Szerintem ha van egy kis pénzed elég könnyű változtatni:

beiratkozol valami edzésre, sportra táncra(amit nem lehet egyedül csinálni) és ott már belekényszerülsz abba, hogy más emberekkel találkozz, beszélgess és hozzáérj(sport, tánc közben) és így kialakulnak az emberi kapcsolataid is és utána meg megy magától----->Mozi, iszogatás a kocsmában stb... vagy esetleg ha normális érettségid lett mehetsz egyetemre, szinte lehetetlen, hogy valakivel ne barátkozz össze vagy szóljanak hozzád.

2014. ápr. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
hát te legalább vahol élsz
2014. ápr. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Keress barátokat, és lassacskán az internetről is szokj le! Mindig egyre kevesebbet ülj be a gép/telefon elé, előbb utóbb majd bele jössz! Sok sikert! ❤
2021. jan. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!