Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Virrasztók...

Mi a véleményetek a Virrasztók új lemezéről? Ismeri valaki?

Figyelt kérdés

Az énekesnő és dobos is új volt az előző cd-hez képest, de a megjelenés után az énekesnő is és hegedűs is kilépett... Őket sajnálom, mert mind a ketten nagyon jók voltak abban, amit csináltak.

Vélemények?


2014. ápr. 14. 14:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! A Halál színei c. lemezre gondolsz? Még csak vagy 3 számot hallgattam meg róla, de azok közül csak a Rózsa Sándor fogott meg(eddig) a többi nem. Tőlük a Memento mori! albumot szeretem. Szerintem Papp Orsinak nagyon szép hangja van, kár, hogy kilépett. Az újnak se volt rossz hangja, bár az ő hangját nem hallottam túl sokszor. Egyébként tényleg kilépett a hegedűs is? Kár érte, mert amellett, hogy jó hegedűs, a hangja is jó + jól is hörög szerintem. Eleve, abból a pár számból leszűrve, az új albumon sajnos nem nagyon dominál a hegedű, de javíts ki, ha tévedek. Te milyen véleménnyel vagy?
2014. ápr. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nekem sem tetszik, hogy a hegedű elég háttérbe lett tolva, viszont nekem az ezen a cd-n éneklő énekesnő sokkal jobban tetszik. Sajnálom is, hogy kilépett. Megjelenésre is jobban tetszett. Bár nem túl domináló a cd-n a női ének, ami nem a legjobb dolog szerintem.

De összességében nem lett rossz.

Azért a sok tagcserélődés okát jó lenne tudni. Hogy a siratók miért nem bírják sosem néhány évnél tovább..

2014. máj. 19. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!