Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti is sokat felejtettetek a...

Ti is sokat felejtettetek a gyermekkori éveitekből?

Figyelt kérdés

Mostanában önfejlesztés keretein belül igyekszem felidézni a régi éveimet, elsősorban 4-14 éves kor között, és megdöbbenve tapasztalom, hogy szinte semmi sem jut eszembe. Néha 1-1 emlékfoszlány előkerül, de sok minden elveszett, pedig hasznos lenne, ha látnék dolgokat, mert megmagyarázna pár fontos dolgot.

Gondolkodtam, hogy elmegyek hipnotizálásra, de még nem néztem utána, hogy van-e értelme.

33F



2014. ápr. 15. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Én elég sokat. Van olyan emlékem, ami nagyon kiskoromból maradt meg (pl a rásos kiságyam) de csak ilyen hülyeségek. Semmi érdemleges. Aztán még az általánosból is rengeteget felejtettem. 1-4-ig egy csomó dolog kimaradt. Persze a 7-8. osztálytól már egy csomó emlékem van, de előtte még homályos egy kicsit.

Ha mondjuk nekiállnék nosztalgiázni valakivel, biztos, hogy egy csomó dolog azért elő jönne, de abban is biztos vagyok, hogy egy osztálytalálkozón azért nem mindenkinek stimmelnének az emlékei.

2014. ápr. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sokat, csak 1-1 rossz, vagy jó emlékem van. de sok-sok év teljesen kiesett.
2014. ápr. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sokat, de még így se eleget!
2014. ápr. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!