Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit kérjek a szülinapomra?

Mit kérjek a szülinapomra?

Figyelt kérdés
Mostanában nem nagyon tudok örülni a dolgoknak, így nincs is ajándék, amire régóta vágyok. Persze, tetszene, örülnék az ajándéknak, de nem lennék annyira lelkes. Nincsen semmi hobbim, ami új, jobb eszközöket igényelne. Ruháim vannak, bár az mindig hasznos lehet, de borzasztóan utálok vásárolni. Elég régen olvastam utoljára, egy könyv végül is nem lenne, olyan rossz. Viszont nincs is rá sok időm, valamint nem igen találkoztam, olyan könyvvel, amit szívesen kiolvasnék. Pénzt már kaptam eleget, így is mindig az a vita tárgya, hogy milyen sóher vagyok, amiért gyűjtöm és nem költöm el.

2014. ápr. 18. 09:10
 1/2 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy az ajándékot kapni szokás....mondtam, legyen meglepetés, de nem akarnak olyat adni, aminek nem örülnék. Ezért megkértek, hogy válasszak. Több kisebb ajándékra gondoljatok vagy egy nagyobbra. Pénzösszeget nem tudok mondani, de nyilván ne legyen túl drága. 15 éves leszek és lány vagyok.
2014. ápr. 18. 09:17
 2/2 anonim ***** válasza:

Írok kis összegűt és nagy összegűt is, nem tudom kinek mi számít kis ajándéknak, és mi nagynak, ezért vegyesen:

görkori, ékszer, körömlakk, csoki, valami jó minőségű krém(arc, kéz, stb.), persely, bicikli, cipő, valamilyen állat (halak, teknős, hörcsög, papagáj, tengerimalac, cica, kutya, stb.)

2014. ápr. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!