Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tehetek, ha valaki az...

Mit tehetek, ha valaki az engedélyem nélkül felrakja a rólam, családomról illetve főként a macskámról készült képeket facebookra?

Figyelt kérdés
Többszöri felszólítás után sem vette le a képeket, szerintem ez nem így működik....

2014. ápr. 20. 22:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Írj a facebook moderátorainak, hogy az engedélyed nélkül kerültek fel képek rólad, és szeretnéd, ha törölnék.
2014. ápr. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
És hogy tudok nekik írni?
2014. ápr. 20. 22:33
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
A macskád jogai nem hiszem, hogy sérülnek, de amin ti vagytok, az azért durva.
2014. ápr. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Engem azért marhára zavar az is, hogy a macskám képei kint vannak nála... Vegyen magának, ne az enyémmel menőzzön... marhára idegesít :(
2014. ápr. 20. 22:36
 5/17 anonim ***** válasza:
Édes ciculi:33333
2014. ápr. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Hogy szólítottad fel többször is? Szóban, vagy írásban? Ha szóban, akkor mit válaszol rá? (és az írásosra?)
2014. ápr. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Hogy tudok írni a moderátoroknak?
2014. ápr. 20. 22:38
 8/17 A kérdező kommentje:
Írásban kértem. választ nem kaptam rá. Engem letiltott facen. rendesen kértem. semmi fenyegetőzés, de semmi válasz nem jött rá
2014. ápr. 20. 22:40
 9/17 intrepid ***** válasza:
Találtam egyszer egy pen drivet. Teli volt erotikus amatőr fényképekkel. Haverom, a beleegyezésem nélkül, azonnal felrakta a netre. Nem volt mégcsak lelkifurdalása sem.
2014. ápr. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Fotó felett jobbra fenn: Report/Spam Facebook és ott kb. 3 kérdést fog feltenni, hogy miléyen szempontból sért téged.

Mellesleg bármilyen erőszakos képet is bármikor, teljes mellszélességgel lehet jelenteni. Sajnos vannak közöttünk olyan retardáltak, akik számára ezeknek a posztolása teljesen természetes. Nem is tudom, hogy milyen istállóban voltak ezek a bunkók nevelve, mert hogy biztos nem normális családi körben ...

A rendőrségen amúgy már vannak osztályok, ahol ki vannak élezve a szakemberek a Facebook-os visszaélésekre úgy, mint a mobil telefonos átverésekre is. Nyugodtan fordulhatsz hozzájuk, az biztos, hogy az addig vehemensen posztoló b..rom, erre a lépésedre be fogja húzni a farkát a lábai közé.

2014. ápr. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!