Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megszakítanátok egy internetes...

Megszakítanátok egy internetes kapcsolatot azért mert a másik ilyent ír az első levelezgetés végén, amikor nektek le kell mennetek?

Figyelt kérdés
Miután elköszöntök a másik elkezdi írni a magáét hogy milyen izék vagytok meg hogy ti is otthagyjátok, későbbre ígértétek hogy lementek és most korábban teszitek, meg ilyesmit? Szóval elkezdene magyarázni, ez elég ok lenne nálatok hogy megszabaduljatok egyből tőle?
2014. ápr. 23. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ennyire agyatlan, hogy nem bírja megérteni, hogy "dolgom van most mennem kell, majd később irkálunk" akkor nem beszélgetnék vele tovább, mert azért ő sem gondolhatja azt, hogy a nap 24 órájában vele fogok beszélgetni.
2014. ápr. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem kell megvárni a míg válaszol...Menetem...Puszi cső...pá és kikapcsolod a gépet.

Ez nálam nem verné ki a biztosítékot,szerintem ennél vannak sokkal rosszabb emberi tulajdonságok is.

2014. ápr. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megszakítanám azonnal. Az első beszélgetés után kérdőrevon, mi lenne később..?
2014. ápr. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a kommunikációbeli etikus viselkedésedre hívta fel a figyelmet.

Gondolj bele: ha az utcán te beszélgetnél egy ismerősöddel, jól belemerülnétek témákban, majd egyszer csak hátat fordítana és elrohanna ... Az neked hogy esne? Ha hirtelen kell búcsúznod, akkor mindenképpen beszélj meg vele egy később időpontot vagy aznapra, vagy más napra :)

2014. ápr. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!