Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rátok mennyire jellemzö, hogy...

Rátok mennyire jellemzö, hogy aggódtok az egészségetek miatt? Ezzel összevetve milyen gyakran vagytok betegek?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 24. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem szoktam aggódni miatta.

Ennek dacára gyakran vagyok beteg (általában az okát se tudom, annyira utálok orvoshoz menni).


Nem a legjobb kombó ez se.

2014. ápr. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem jellemző, de szedek vitaminokat meg minden. Ezzel szemben állandóan beteg vagyok szerintem :D Csak ebben az évben 2x voltam fekvő beteg, egyszer megfázva, de most is úgy köhögök,hogy nem tudom befogni a számat...
2014. ápr. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Régebben rengeteget aggódtam rajta, betegesen, mondhatnám. Ettől függetlenül nem voltam betegesebb, mint bármikor máskor.
2014. ápr. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A hipochondernek egyszer úgyis igaza lesz! Egyszer...
2014. ápr. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem logikus, hogy akit érdekel a megelőzés, az kevésbé lesz beteg.


felmérések azt mutatják, hogy a tehetősebb, tanultabb (gyakran együtt jár) emberek kevesebbszer betegek. nem csupán azért, mert kultúrájukban az egészség fontosabb, hanem mert meg is tehetik, hogy foglalkozzanak vele.

illetve ezekből adódóan kevesebbet is stresszelnek, ezért is tovább élnek.

míg a szegényebb, tanulatlanabb emberek hamarabb betegednek és halnak (lásd országok).


ha sokáig akarsz élni és egészségesen, kezdj el minél hamarabb érdeklődni az egészséged után, és keress egy jó állást..

2014. ápr. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem nagyon törődök az egészségemmel. Dohányzok, fogyasztok alkoholt, koffeint, hetente max. 2x megyek el mozogni, amúgy csak a munkahely oda-vissza út, és a hétvégi bulik pörgetnék a belső kilóméterórát.

Ehhez képest elég ritkán vagyok beteg. Még fejfájás se jellemző. Gondolom ez részben annak is köszönhető, hogy szedek vitaminokat. Anno segített a migrénemen, azóta nem hagytam abba.

2014. ápr. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!