Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ilyen esetben mire jó a...

Ilyen esetben mire jó a csúsztatás? (jogi kérdés)

Figyelt kérdés

Nem tudom mennyien nézitek a Jóban rosszban című sorozatot, és onnan érdekel egy jogi kérdésű dolog. Az ügyvédnő és a vádlott próbálták megyőzni a sértett félt hogy váljon el a tanúskodástól mert akkor kevesebb évet kap a vádlott. Peren kívül megegyeztek, de a sértett ígyis úgyis követeli a lenyúlt pénzt, és még ezen kívül fogja követelni azt a pénzt is amiből a vádlott gyermekét neveli. De kérdem én, nem egyszerűbb most kifizetni xy összeget, mint xy összeget meg még kb a negyedét?


Valaki elmagyarázná?


2014. ápr. 25. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha van egy sorozat,ami nagy hülyeség,akkor ezek a magyar sorozatok,ezek nagy hülyeségek.
2014. ápr. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az igaz, hogy mélyen szint alattiak ezek a sorozatok, de most nem ez a lényegi kérdés, jogilag engem is érdekel. Szokott errefelé szálldosni jogtudor manó, olyankor idéz nagyokat, talán ide is eljő.
2014. ápr. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jó, most tekintsünk el a sorozattól. Engem megfogott ez a kérdés, és talán ha meg tudná valaki magyarázni az okát, meg is köszönném neki.
2014. ápr. 25. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!