Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy neveznének "engem"...

Hancock22 kérdése:

Hogy neveznének "engem" idegen szóval? (leírásom alapján)

Figyelt kérdés

Tehát amire kíváncsi vagyok, hogy milyen idegen szóval jelölik a jellemzőimet.Először úgy gondoltam, hogy antiszociális, de ez hamar ki lett húzva mivel aki az, nehezen barátkozik és nem tud beszélgetni.Én ennek pont ellentéte vagyok...(közben lehet hogy semmi ilyesmi bajom nincs, csak egyszerűen ilyen vagyok...)

Nem szeretek elmenni társaságba vagy zsúfoltabb helyekre, sokszor elmenni itthonról se ínyemre való.Nem járok bulizni, csak iskolában beszélgetek a barátaimmal.Itthon csak tanulni és animét nézni szoktam, vagy olvasok, stb...Párkapcsolati dolgaim se állnak fényes helyzetben.Lányokkal jól kijövök, sokszor jobban mint fiúkkal...Szeretek egyedül lenni, ha jövök haza buszon előtte mindig abban reménykedem, hogy nem találkozok semelyik ismerősömmel, mert jobban szeretek egyedül zenét hallgatni a buszon, mint bárkivel beszélgetni.Legyen az barát,haver,ismerős...Ami pedig elég rossz magamra nézve, hogy élőben megállás nélkül is tudok beszélni, de facebook-on vagy bármin keresztül egyszerűen nem megy...

Ennyi lenne ami fontosabb ebben minden benne van.:)

Minden válaszra megy a zöld pacsi, ami persze ideillik.:)

Köszönöm előre is!:)

(15/F)



2014. ápr. 27. 13:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Miért akarod magad bekategorizálni? Főleg miért idegen szóval???

Te vagy a "Kovács Béla" és kész...


Egyébként meg attól, hogy könnyen barátkozol, még lehetsz antiszociális.

Én sem szeretek emberek között lenni, de ha már úgy alakul, akkor egye fene, elbeszélgetek velük!

2014. ápr. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt, hogy miért akarom bekategorizálni magam én sem tudom.Semmi nyomós indokom sincs, csak rengetegszer láttam már amikor emberek magukat kategóriákba sorolták, és kíváncsi vagyok, hogy én melyikbe tartoznék...:)
2014. ápr. 27. 13:39
 3/8 anonim ***** válasza:

A bizonytalan, határozatlan, kíváncsi...

ezek közül válogass ha mindenképpen ez a cél! ;)

Hogy ezeket hogy mondják idegen nyelven sajnos nem tudom. :D

2014. ápr. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Talán kissé introvertált (befelé forduló) vagy.
2014. ápr. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bocsi én nem tudom a választ, leginkább kicsit félénk kamasznak tűnsz, de azt viszont el tudom mondani, hogy én is szinte teljesen ilyen vagyok, mint amit leírtál, csak lányban :D

14/L

2014. ápr. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Identitáskrízises tinédzser.
2014. ápr. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A 4-es jól mondta, introvertált vagy. Ez azt jelenti, hogy nem szereted, ha sok inger ér, és sok inger hatására sem kezdesz el ugrabugrálni, és kiabálni, játszani, hanem csak elvagy magadban.

Az antiszociális azt jelenti, hogy valakiben kevésbé fejlődött ki a szociális kompetencia, vagyis pl. ha van egy problémád, nem nagyon kérsz segítséget, ha másnak van problémája, te sem nagyon segítesz neki. Ha valamit közösen kell megoldanod másokkal, akkor te nem tudsz együttműködni. De ez fejleszthető dolog, és rád nem biztos, hogy igaz attól, hogy szeretsz egyedül lenni.

2014. ápr. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Introveltalt szemelyiseg vagy - es ez nem baj.
2014. ápr. 28. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!