Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha az ellenségemnek...

Mit tegyek ha az ellenségemnek ugyan az tetszik aki nekem?

Figyelt kérdés

Sziasztok.!

Az egyik legnagyobb ellenségemnek ugyan az tetszik aki nekem és nagyon félek, hogy "elszedi" tőlem. Hpgyan akadályozhatnám meg, vagyis, hogy tehetnék keresztbe neki ?:D Tudom, hogy nem szép dolog, de nagyon gyűlölöm és Ő is megpróbált keresztbe tenni nekem nem egyszer.Előre is köszönöm a válaszokat.:)


2014. ápr. 27. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
odamész hozzá és megfenyegeted h kiirtod az egész családját ha nem pusztul el de rögtön xDD
2014. ápr. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Úristeen, sírok:dddddddd Hahaxdd

De most komolyan, nagyoon parázok.:ss

2014. ápr. 27. 18:07
 3/5 acelsziv ***** válasza:

Aszongya: "egyik legnagyobb ellenségemnek"

Na itt fordultam le a székről a röhögéstől.

kb 10 évesre taksállak. Nekik vannak borzalmas ellenségeik meg a pszichopatáknak.

Mellesleg ha elszedi akkor érd be azzal, hogy ő jobb volt. Pont.

2014. ápr. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne arra gyúrjál, hogy tegyél keresztbe neki, mert akkor ez az egész arról fog szólni, hogy vele foglalkozol, és vele akarsz kib-ni.


Így a "kiszemeltet" elhanyagolod, ráadásul rád se vet jó fényt, hogy úgy akarsz kitűnni, hogy a másikat fikázod, vagy lealjasítod.

(tipikus gusztustalan magyar szokás, az élet minden területén, én konkrétan hányok az ilyentől)


Ne vele foglalkozz, hanem magaddal, meg azzal aki tetszik.

Hozd ki magadból a legjobbat, és legyél jobb a másiknál.

Ha meg kevés vagy, akkor bármit csinálhatsz kevés maradsz, ilyen módszerekkel meg csak még kevesebb leszel.

2014. ápr. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#2: 14vagyok, értelmes választ vártam.

#3: Nagyon szépen köszönöm, nagyon sokat segítettél, így lesz:))

2014. ápr. 27. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!