Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeretitek a spoilereket?

Szeretitek a spoilereket?

Figyelt kérdés

Ha van egy kedvenc sorozatod, könyved, filmed akkor ti tudatosan kerülitek a spoilereket esetleg utánaolvastok? :D

Mert én annyira imádom mikor elmondják mi lesz a vége. Ti hogy vagytok ezzel? :D


2014. ápr. 27. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

Mit lehet azon imádni.. Hülyegyerekek szándékos vagy egyszerűbb, önmagukat észre nem vevők akaratlan játéka a filmélmény elszúrása érdekében. Még a lassú netek idejében 3 napig kínlódtam egy filmmel, várakozás, rar fájlok összeillesztése, megemlítettem egy beszélgetőtársamnak, mit is fogok nézni, természetesen nem bírt mást reagálni, mint ezt: "ja, amiben a rendőr a gyilkos?" Szülőcsatornában nem akadt el, ez a gondolat jött a fejembe akkor.


Minek olvasunk utána? A végének? Nem. Nem opera ez.

2014. ápr. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%

Én gyűlölöm őket. De sajnos mikor kritikákat, véleményeket olvasok például egy film megnézése előtt akkor mindig beleszaladok egy-kettőbe. És akkor még képesek odaírni a végére, hogy:"ja bocs,SPOILER!!!" Hát kössz szépen b*zmeg...

Persze ez az én hibám, hogy mindig véleményeket nézegetek egy film előtt de akkor is:D Vannak erre külön fórumok, miért nem lehet odaírni?!

2014. ápr. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

Én egyrészt a spoilereket, másrészt azt, ha valaki ül mellettem, és kommentálja hogy szerinte ez lesz és az lesz, úgy hogy én meg csak élvezni szeretném az aktuális részt. Utálatos mindkettő.


Sokszor sorozatokban az előzetest se nézem meg, mert minek lelőni a fele poént?

2014. ápr. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Filmnél nem annyira, nem háborodok fel, ha lelövik a poént, de azt a másfél/két órát végig tudom ülni, sorozatnál már szeretem, ha tudom, mire számítsak, tudom, hogy nagyobb élmény úgy nézni, hogy fogalmad sincs, aztán leesik az állad, de én ugyanúgy nézni fogom, és várni azt a csattanót, hogy mégis az adott jelenet akkorát szól-e, amekkorát kell neki :D Lostban speciel előre tudtam már mindenki halálát, és hogy hogyan, amikor tavaly ledaráltam :D
2014. ápr. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%

Ezért szeretem a TVLine, ott figyelmeztetnek, és külön kattintani kell. Cikkek címei is kb így mennek: Who killed [SPOILER]?


Azért nem szeretem, ha elmondják a végét, mert szeretek magamtól rájönni. Meg szeretek visszagondolni, hogy mik voltak a "clue"-k, amikből rájöttem vagy rájöhettem volna.


Van ilyen barátom, mindig elolvassa a spoiler-eket, aztán a rész közben kajánul vigyorog, és ENGEM néz, hogy mit reagálok. A rész végén meg olyan büszke, mintha ő írta volna a forgatókönyvet. Nyálas dolog.


Most láttam erre jó reaction gif-et: ha véletlenül spoilert olvasol:


[link]


Szerintem igazi rajongó és film/sorozat kedvelő így reagál.

2014. ápr. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%

Utálom a spoilereket. Az a baj, hogy ha valahol látom, akkor egyszerűen kísértést érzek, hogy elolvassam, és utána nyavajgok, hogy miért néztem meg :D Úgy már semmit ne ér egy film (főleg, ha valami csavar van benne), hogy elmondják a végét.

Nagyon-nagyon szeretem a filmbeli csavarokat, aminek a hatására pl az egész nézőpont megváltozik, és igazán gáz, ha ezt egy spoilerrel elrontja valaki/valami.

2014. ápr. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz :D
2014. ápr. 28. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!