Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az élet azért van hogy éljük...

Az élet azért van hogy éljük ennek ellenére sok ember csak itt az interneten éli az életét. Szerintetek az ilyen emberek magányosak hogy naphosszat ülnek a monitor előtt?

Figyelt kérdés

2014. máj. 1. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Mivel gondolom te pont ilyen vagy és percenként frissítesz, végre valaki ír-e neked valamit, szóba áll-e veled, hát megsajnáltalak.

Nem akarnék te lenni.

2014. máj. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Kérdező szerintem igazad van és sajnos aktuális is a kérdésed. Nagyon sokan azt hiszik, hogy a társasági élete csupán a gép előtt játszódikk, metafizikus találkozó és érintkezés nélkül.
2014. máj. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy ez élet megélését sokan bizonyos élményekhez kötik. Ha azokban nem veszünk részt, akkor nem is élünk igazán. Na ez egy hamis és illúziókeltő életfelfogás, ami a kérdésből is áramlik. Az élet minden pillanatban élet.
2014. máj. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért? Mi a különbség a 2 élet között. Ez is élet meg az is élet. Akkor meg?
2014. máj. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem,igen,magányosak. Pl én arra használom(arra is),h barátokat keressek rajta (30 évesen) ugyanis,sok barátnőm kiment külföldre dolgozni.És rengeteg,szinte eddig csak ilyen "barátokba" botlottam,aki nem is akar találkozni,kimozdulni.Pedig nincs senkilye. (anyukájával él pl az egyik) és ő ezt szerintem annyira megszokta,hogy fél találkozni.és lusta is.Pedig olyan programokat mondtam,ami tök ingyenes,még ismerkedni is lehet közben.De nem.2 éve keresek így valaki olyat,akire mindig számíthatnék,nem csak neten,mert teljesen más felhívni valakit,mint csetetlni,de eddig nem..hát remélem hamarosan.
2014. máj. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is ilyen ember vagyok, mint amit te leírtál kérdező. Magányos vagyok mint az állat, de közben meg állandóan vágyom az egyedüllétre akkor, ha társasággal vagyok.


Bónuszként még szociális fóbiától is szenvedek és így bizony nem egyszerű barátokat találni. Most vagyok 26 és mióta az eszemet tudom, folyamatosan romlik az állapotom.

2014. máj. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!