Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Facebookon mi ez az új divat?

Facebookon mi ez az új divat?

Figyelt kérdés
Amikor a kép mellé valami egyszavas hülyeséget írnak, és utána pontot tesznek. Egyre több embernél ezt látom, és nagyon gáz.

2014. máj. 7. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Vagy mikor angol szót irnak a kép mellé.És azt sem tudják mit jelent
2014. máj. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem arra gondolsz, amikor tag-et tesznek oda? Pl. amiket te ide tettél, hogy "Facebook", "divat", "ciki". Csak ezt úgy, hogy #facebook, #divat, #ciki?


Alapvetően nem lenne baj vele, ha nem úgy nézne ki, hogy valaki kitesz egy képet, aztán odanyom 8 tag-et, mert így az egész értelmét veszíti.

2014. máj. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Utolsó: Nem arról van szó, amikor valakit bejelölnek a képen, és ott van egy rakás név, hanem a kép mellé odaírnak valami szócskát magyarul vagy angolul, és utána minden körülmények között pontot tesznek...Azelőtt soha, sehol nem láttam ilyen hülyeséget, aztán hirtelen most ez divatba jött, mindenkinél ezt látom.


Köszönöm az eddigi válaszokat, még várok tippeket!

2014. máj. 7. 18:11
 4/7 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Én sem arra gondoltam, amikor embert "taggelnek" be, hanem amikor egy-egy vagy két szót tesznek oda, talán magyarul címkézés lenne a legjobb szó rá, úgy ahogy írtam.

2014. máj. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

De ki teszi oda a szót?

Aki a képet kitette, vagy egy kommentelő?

Nem vagy valami egyértelmű, legalább egy példát írj!

2014. máj. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

2-es:

Én nem nagyon értek hozzá, de utánanéztem, és ahhoz kettős keresztek szoktak lenni, de ezeknél soha nincs, csak pont.


4-es:

Például feltesz egy képet a macskájáról, és ezt írja mellé: cica.

2014. máj. 7. 20:51
 7/7 anonim válasza:
Nemtudom,en meg nem nagyon lattam ilyesmit,tippem sincs miert,de ezek folyton visszaternek onkentelenul es senki sem tudja,h mi,ertelme talan a menoseg ... ?..
2014. máj. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!