Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a tegnapi...

Mi a véleményetek a tegnapi Eurovíziós Dalfesztiválról?

Figyelt kérdés
Sziasztok újságíró vagyok holnapra kellene egy cikket írnom a Dalfesztiválról. Kíváncsi vagyok mi a véleményetek a Conchitáról (az osztrák nyertes), Kállay-Saunders András szerepréséről, a franciák 2 pontjáról, a műsorról, a többi produkcióról?

2014. máj. 11. 19:18
1 2
 1/14 anonim válasza:
András nagyon jól szerepelt,gratula neki. Annak,hogy Ausztria nyert nem örülök és nem értek vele egyet. Azt sem értettem,hogy mi Magyarok a 12 pontot a Hollandoknak adtuk,de hát mindegy...Egyébként szerintem András produkciója mellett még Örményország volt a legszínvonalasabb.
2014. máj. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%
Nem néztem, és nem is nézek ilyen "műsorokat", bár láttam neten a "töke van a menyasszonynak" képet, ezt nem a tv-ben kellene mutogatni, hanem a cirkuszban.
2014. máj. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%

Az idei évet arra használták fel, hogy a nem normálisat állítsák be normálisnak. Nagyon betegnek tartom ezt a nyertest és azokat is, akik nyomják előre.

Nem zavar, ha valaki meleg, nem is ítélem el. Azt sem, ha valaki nőnek öltözik és úgy ad elő dalokat, stb. olyan helyeken, ahol erre igény van. Nem a tv-ben, főműsoridőben, közszolgálati csatornákon, hanem erre "specializálódott" szórakozóhelyeken.

De hogy egy nőnek öltözött férfi, aki mindent megtesz, hogy nőnek nézzek ki, de közben meg szakálla van, na ez számomra már az érthetetlen és értelmetlen kategória. És miért kell mutogatni a tv-ben?

Idén kivételesen nagyon tetszett a magyar induló. Örültem volna, ha kicsit jobb helyen végez. Megérdemelte volna.

2014. máj. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Töke van a menyasszonynak! Utolsó. :D Am. nem néztem, de az a csaj nem is annyira hülye! Szerintem a kinézete miatt sokat köszönhet, bár nem hallottam énekelni. Viszont azóta is tele van a facebook vele szóval érdekesnek számít ami hozzá járulhatott a győzelméhez! :D Gondolom én.
2014. máj. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Az osztrak versenyző dala tetszett legjobban

orulok,hogy masnak is.A külseje szamomra sokkoló,de csak ezért leszolni vagy kizarni nem kellene.Bar nem vagyok azon a véleményen,hogy nepszerusitsunk mindenfele ugymond normalistol elterot,ha ugy tetszik devianciat,mivel ezek az emberek válnak a mai tizenévesek peldakepeive.Ennek ellenére mondom,hogy mégis tetszett a dal es az sloadas..sajnos a massaga nagyobb visszhangot kelt,mint a teljesítmény.

A tobbiek kozt voltak olyanok,amik tetszettek meg.Nagyjabol az élmezőny.

Kállay dala nekem nem jött be,de orulok,hogy jo eredményt ért el.

2014. máj. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,bocs a sok hiányzó ékezet miatt
2014. máj. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a kommentet!
2014. máj. 11. 20:20
 8/14 anonim ***** válasza:

András zenéje mindig semmitmondó volt számomra,de a Running tetszett,és örülök a jó helyezésnek megérdemelte.

Az Osztrák nyertesnek nem örülök,nincs bajom a melegekkel,de ahogy fentebb írták amit ő képvisel az érthetetlen és értelmezhetetlen.Nem szeretném ha ez mindennapos,elterjedt dolog lenne,és taapsikolni kellene az ilyen fajta majomkodásnak.

2014. máj. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Teljes mértékben igazad van!

Köszi kommentedet!

2014. máj. 11. 23:08
 10/14 anonim válasza:
Nagyon király volt...de viszont a nyertesnek nem nagyon örültem ...de komolyan mindenkinek elment az ízlése??? vagy csak az enyém a rossz? az a lényeg hogy ötödikek vagyunk... a franciák jók voltak szerintem többet érdemeltek volna mint 2 pont maga a műsor állati volt..a fények maga a színpad felépítése meg az egész ott volt ahol lennie kellett...én elsőnek a finneket raktam volna érdemes őket megnézni...aztán majd kíváncsi leszek ausztriára h jövőre hogyan teljesít! :D
2014. máj. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!