Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 100 év börtön vagy azonnali...

100 év börtön vagy azonnali halál?

Figyelt kérdés
Ha válaszút elé kerülnél és két dolog közül csak az egyik mellett dönthetsz és döntened kell, mit választanál? 100 év börtön magányban, se embereket nem látnál vagy hallanál, se könyvet, se zenét, egy üres sötét szobában lennél, infúzión kapnád az ételt, majd 100 év letelte után szabadon távozhatnál VAGY az azonnali halál.

2014. máj. 12. 21:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Utóbbi.
2014. máj. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Azonnali halál.

Ha 100 évig nem lenne társaságom,csak egyedül lennék nem lenne semmim bele örülnék.Inkább akkor meghalok.

Meg mivel szeretek enni bele halnék ha csak infúzión keresztül táplálnának.

2014. máj. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%
én tök jól ellennék a magányban, annyi dolgom van h sztem a 100 év alatt se érem magam utol. szal akkor oké, csukjanak be, csak kapjak egy számítógépet meg az iratanyagomat, és minden ok.
2014. máj. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Függ az élethosszomtól. Ha 110 éves korig élnék, nem érné meg, de ha ötszáz évig, akkor lehet, hogy elszenvedném a 100 évet, és az életem többi részét tölteném normálisan.
2014. máj. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy kicsit zavaros. Ilyen körülmények között nem érném meg a száz évet szóval mind1.

Ha az életem megállna egy pillanatra ami 100 évig tartana, de utána ugyanonnan folytathatom akkor kiállnám.

Viszont ha bevinnének 100 évre akkor nagy valószínűséggel nem élnék addig hogy ki is jussak szóval inkább a halál.

De ha van 3. opció akkor lehetőség szerint bárki akarja ezt csinálni velem akkor az ellene való küzdelemben halnék meg vagy valahogy úgy hogy a halálommal valami jót is el leessen érni. Ha meg az sincsen akkor annyit leegyezkednék hogy én választhassam ki a kardot amivel leszúrnak.

2014. máj. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
A börtönt választanám és rögtön elkezdenék a szökésen agyalni (nem vagyok egy Michael Scofield de azért mégis). Vagy ha úgy telne el a száz év mint ahogy fölöttem írta valaki (hogy közben nem történik semmi a világban, én se öregszem) akkor maradnék a fenekemen, nem szöknék sehova. Naplót írnék (azt ne mondd hogy üres füzetet meg tollat se kapnék), átgondolnám az eddigi életem és tervezném a börtön utáni időszakot.
2014. máj. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Csukjanak csak be 100 évre. Aztán szabadon távozok. :D
2014. máj. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

100 év börtön ideális berendezkedésnek tűnik elhagyni egy másik börtönt: a karmiks körforgást.Buddhista szerzetes nem kívánhatna jobb környezetet ennél.

Ha megtanulsz pár egyszerű meditációs formát (ez 1-2 hét munka) akkor nem nagyon fogsz unatkozni abban a 100 évben.

2014. máj. 13. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Halál. 5 évet se bírnék ki börtönben.

Ha nem élvezhetem az ál-szabadságot, akkor inkább a halál.

2014. máj. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Börtön. 100 év alatt a viszkisből is Stephen Hawking lett volna, talán még ránézésre is.
2014. máj. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!