Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy olyan testalka...

Mit tegyek hogy olyan testalkatom legyen mint Demi Lovatonak?

Figyelt kérdés
Ha valaki nem tudná hogy néz ki akkor elmondom hogy zömök a testalkata nem dagadt viszont a kezei ès làbai vastagak hogyan lehetne nekem is olyan?

2014. máj. 23. 22:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Genetikáról hallottál már?
2014. máj. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Demi Lovatónak születni kell...


Fiú vagy, hogy olyat akarsz?

2014. máj. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem lány... De alapjában nem vagyok vèkony de a kezem ès a lábam a hasamhoz kèpest vékony... Ezért akarom hogy megvastagodjon
2014. máj. 24. 07:59
 4/10 A kérdező kommentje:
Szoval... Lshet ezen valahogy segiteni?
2014. máj. 24. 10:06
 5/10 A kérdező kommentje:
De valami modszer csak van erre kitalálva ugye?
2014. máj. 24. 15:36
 6/10 anonim ***** válasza:
Napi 2 kanál genetika szirup + egy kis ész.
2014. máj. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsonak haha majdnem nevettem.... Na kérek még vâlaszt csak normálisat ès ne gyertek a genetika cimszoval
2014. máj. 24. 18:09
 8/10 anonim ***** válasza:
Én tényleg segítenék... DE igazuk van az előttem válaszolóknak, hogy genetika kell hozzá. Nincs helyi fogyás, és nincs helyi hízás sem. Bocsi.
2014. máj. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ha sulyzozok attol vastagabb lesz a lábam meg a kezem?
2014. máj. 26. 17:17
 10/10 anonim ***** válasza:

Attól igen. És ha jó diéta mellett aerob edzel, zsírt vesztesz. Az ésszel izmos lányok mindig sokkal vonzóbbak a puhányoknál, függetlenül attól, hogy kire hasonlítanak és kire nem. Persze van az a perverzió, hogy full alaktalan, oválhenger testű lány tetszik a nyomorultnak, de nem könnyű olyat találni, aki ne "elégedne meg" egy igazi, táncosnő testű lánnyal helyette.


A "súlyzózásról" még tudni kell, hogy helyesen tömegnövelő edzés, tök ellentétes diéta kell hozzá, mint a zsírvesztéshez, tehát a kettő leginkább párhetes ciklusokban váltja egymást, józan belátás szerint. A diéta a kemény rész, egészen komolyan érdemes belefolyni a táplálkozástudományba (a dietetika szó is sokat talál googleban), és átlátni, érteni, tervezni az edzéstípusnak és -intenzitásnak megfelelő étrendet. Ugye nem cél izmot veszíteni és zsírtömeget növelni.

2014. máj. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!