Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ki az a sztár?

Szerintetek ki az a sztár?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdezem, mert nem tudok ilyen sztárról. Ki az aki szerintetek nincs elszállva magától a sztárvilágban? És miért írjátok pont őt/őket? Nem kell, hogy nagyon ismert legyen, és lehet akármilyen filmműfajból, sportágból, zenei műfajból. Csak indokoljatok! Lehet külföldi és magyar is. Azt tudom, hogy Beyoncé, Katy Perry, Jlo, Mariah Carey, JB el van szállva, de több sztárt nem ismerek, nem vagyok jártas a témában.

2014. máj. 24. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Neil Patrick Harris. Írták róla egy fórumon hogy milyen udvarias és kedves pasi, a poszt írója véletlenül futott össze vele, NPH keresett valamit és tök normálisan viselkedett. A párja nemrég mondta egy interjúban, hogy hatalmas türelemmel és lazasággal bírja az autogramkérők meg a beszélgetők rohamát, ő nem bírna ilyen természetes lenni NPH helyében. Meg látszik is rajta hogy aranyos szóval :) Én bírom őt.
2014. máj. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Till Lindemann (Rammstein) Nem hiszem, hogy el lenne szállva, mert ritkán ad interjúkat és elvontabb jellemű.


Igazából azok az emberek, akik elvontabbak és nem a "legtrendibb" zenét nyomassák, többségük nincs elszállva magától.


Bear Grylls: nem nézném ki belőle

2014. máj. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Misha collins! Elég híres sztár de mégsem kelt feltűnést.Sokan bántják hogy milyen csúnya felesége van.De ebből is látszik hogy nem modell lányok kellenek neki,neki ő úgy szép ahogy van.Mellesleg nagyon szereti a rajongóit.Sőt néha nem is érti miért imádják őt azt mondta hogy ő ezt nem érdemli meg..stb.SZerintem ilyen egy normális sztár
2014. máj. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akikbe állandóan belebotlassz a neten, mert folyton a pofádba nyomják, és általában azokat szokták akikbe van pénz, és manapság pénz az elszállt, idióta emberekből van.
2014. máj. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az MGMT tagjai, Lana Del Rey, talán Kid Cudi.

Az MGMT nagyon rétegzenét játszik, és ezzel tisztában is vannak, így ha akarnának se tudnának annyira elszállni maguktól.


Cudi pedig az olvasottak alapján kedves, jó fej a rajongóival szemben.


Lana külön kategória, rengeteg amatőr videót találsz a neten, ahol nevetgélve beszélget a rajongóival. Nagyon közvetlen.


Ha halott sztár is számít, akkor Kurt Cobain-t is felírnám a listára.

2014. máj. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Demi Lovato :)

Ő szerintem nincs elszállva magától, és törődik a rajongóival is, meg jótékonykodik, meg minden jó és happy :D

2014. máj. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Oké, tudom h ők nem ismertek viszont sztem nincsenek elszállva magutòl:Victoria Duffield , Jade Ramsey, mert pl a twitterrre kiírt ( nem használja sokat egyikük se de azért írnak) posztjaik alapján totál normális életet élnek és ezen nem is akarnak változtatni! :)
2014. máj. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!