Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te szeretnél egy alteregót?

Te szeretnél egy alteregót?

Figyelt kérdés
Mit szolnál, ha becsengetne hozzád a hasonmásod? Zavarna, hogy van még egy ember, aki úgy néz ki, mint te, vagy barátkoznál vele? Ha még a belső tulajdonságok is hasonlóak, féltékeny tudnál rá lenni?
2014. máj. 29. 22:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Megijednék, de nagyon kiváncsi lennék rá. Szerintem barátkoznék vele.
2014. máj. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mehetnénk együtt vásárolgatni, legalább látnám, hogy milyen az a ruha "rajtam", amit kinéztem. De ha rámozdulna a páromra, akkor igencsak kitépném a "hajam":)
2014. máj. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
Nem. Ha létezne, nagyon sajnálnám szegényt, mert pontosan tudom, milyen velem egy testben élni. Nem kívánom senkinek.
2014. máj. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én nem szeretnék még egy ugyanilyen embert, igen féltékeny lennék, mert nagyon hiú vagyok. megölnénk egymást...
2014. máj. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Szeretettel várom.:D
2014. máj. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
En nem orulnek neki. Eloszor persze kivancsi lennek ra, de aztan mardosna a feltekenyseg 😄😋
2014. máj. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem. Minek? Elég, ha egyedül töltök egy kis időt, és tudom, milyen magammal élni, nem kell ehhez alterego.


Magamból meg nem akarnék még egyet, az olyan, mint az ikrek. Egy ember kétszer. Már nem különleges.

2014. máj. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Ha belőled lenne mégegy az nem lenne, olyan, mint egy ikertestvér...Ikrek külsőre egyformák, ám belsőre többnyire teljesen eltérőek.

Én birnám magam. Mivel olyan lenne, mint én igy eleve sokmindenben segitene...Nem kéne magamnak takaritani, főzni, lehet dolgozni felváltva. :D

Szóval, azt hiszem a legjobb barátom lennék...Ugye az érdeklődési kör is egyforma lenne. Hát, kell ettől jobb?:D

2014. máj. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
mi állandóan fifáznánk...
2014. máj. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Majd valaki okos mondja meg, mit jelent, hogy az emberek többsége fél egyedül lenni, tehát önmagával lenni, de ha az egy másik ember, akkor nem.


Mert aki egyedül érzi magát mással, az saját magával is egyedül érezné magát, az érzései nem változnának.

2014. máj. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!