Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azok az emberek akik a közleke...

Azok az emberek akik a közlekedésben pofátlanok és bunkók, az életben is azok, családjukkal is?

Figyelt kérdés
2014. jún. 5. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Akit én ismertem, az igen, olyan volt otthon is.
2014. jún. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos. Sokan a volán mögött élik ki a frusztrációjukat.
2014. jún. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Erre a kérdésre nem lehet általánosítás nélkül válaszolni. Tehát nem lehet jól válaszolni.

Meg az is lehet ám, hogy akit te pofátlan bunkónak tartasz, mert akkor éppen tényleg úgy tűnik (előzget, nem enged be stb.), annak lehet hogy éppen valami életbevágó helyzete van. Pl szülni viszi a feleségét, betörtek a lakásába stb. De nyilván van tipikus paraszt is, aki mindig ilyen. Sokminden lehet!

2014. jún. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ebben van valami, mivel általában kopasz romák azok akik audival előzgetnek, és köztudott, hogy nekik minden évben szül a feleségük minimum egyszer. :)

Mondjuk az, hogy betörnek valaki házában, hogy jön össze azzal, hogy bejön a követési távolságomba, azt nem tudom. Persze nekünk is volt olyan, hogy csak 30-cal tudtunk menni, mert becsípődött a gerincem és minden zökkenéstől meg akartam halni, szóval én pont ezért megértem azt is, ha valaki siet, vagy ha nem tud gyorsan menni. De éppen ezért sosem villognék vagy dudálnék senkire, vagy nem hoznám rá a szívbajt egy hirtelen manőverrel, mert nem tudhatom éppen mi a baja.

2014. jún. 12. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!