Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Felébredt már Schumaher?

Felébredt már Schumaher?

Figyelt kérdés

2014. jún. 7. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Nem, de szerintem nem is fog.
2014. jún. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Ennyi idő után valószínűleg már agyhalottnak van nyilvánítva és csak a gépek tartják őt életben. Sajnos.
2014. jún. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Kamuhír volt, hogy felébredt, még mindig kómában van sajnos, és nincs sok esély rá, hogy felébred.
2014. jún. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Nem, és nem sok esély van már rá hogy teljesen a tudatához tér. És Schumachernek hívják az úriembert.
2014. jún. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
Szárnyra kelt egy olyan hír, amely szerint már régóta halott, csak eltitkolták a nyilvánosság elől a halálesetet.
2014. jún. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jó lenne már ha a menedzsere vagy az orvosok mondanának valamit. Teljes hír zárlat van.

Az utolsó nyilatkozatba még az volt, hogy pillanatokra tudatához tér, de azóta nem mondanak semmit.

Sajnos nem sok esélye van :'(

Forza Schumacher!

2014. jún. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Vanessza ^.^ válasza:
Igen! Bemondták a rádióba! Persze még nem épült fel teljesen, hosszú rehabilitáció előtt áll, de már tud kommunikálni kézjelekkel és haza is engedték. Most a felesége ápolja. Legalábbis én ezt hallottam a híradóban.
2014. jún. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!