Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol tanulhatok meg angolul az...

Hol tanulhatok meg angolul az interneten?

Figyelt kérdés
Szeretnék megtanulni angolul, Hol tudnák egyedül megtanulni és hogy?

2014. jún. 8. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Én sok sorozatot és filmet néztem feliratosan. Ha hallod amit mondanak és közben olvasod a fordítást szerintem az sokat segít. Én az angolom egy részét így tanultam. Ráadásul remek időtöltés.
2014. jún. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Duolingo
2014. jún. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Állíts át mindent angolra. Böngészőt, Facebook-ot, Skype-ot, a telefonod, mindent.

Ne csalj, ne állítsd vissza őket! Ha muszáj használnod a nyelvet, rád fog ragadni.


Kezdj el angolul olvasni. Azt javaslom, dalszövegekkel kezdj. Fordítsd le őket magyarra, csak akkor használj szótárt, ha tényleg szükséged van rá. Webfordító nem ér.


Nagyon sokat segít az is, ha angol felirattal nézel magyar szinkronos filmeket, feliratokat. Ne a filmet élvezd, próbáld összekötni az elhangzott magyar kifejezéseket az angol felirattal a fejedben.


Ha úgy érzed eleget bővült a szókincsed, nézz angol szinkronos filmeket, angol felirattal. Az se baj, ha elsőre semmit sem értesz, egy idő után jobb lesz.

2014. jún. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem az a helyzet hogy jelenleg keveset tudok és nincs is rá szükségem de kiszeretnék menni külföldre és ott köteleö az angol és angol nyeltudásal vesznek fel.
2014. jún. 8. 11:59
 5/5 anonim válasza:

www.5percangol.hu - Gyere és csatlakozz a legnagyobb hazai angolnyelv tanuló közösséghez.Hidd el, a tanulás lehet szórakozás és móka is! Tanulj és érezd jól magad velünk!

Küldetés

Mindenki tanuljon meg angolul úgy, hogy közben jól is érzi magát!

A cégről röviden

Ingyenes szórakozató-nyelvoktató magazin minden angolul tanulónak, napi névre szóló leckékkel, letölthető audiókkal, feladatlapokkal, videókkal.

Leírás

Az 5 Perc Angol-t 2003-ban keltettük életre, azzal a céllal, hogy napi, ingyenes, és nem utolsósorban rövid és szórakoztató „mini leckékkel” segítsük a nyelvtanulókat és a nyelvgyakorlókat.

2014. júl. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!