Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha lenne két hónap szabadidőtö...

Ha lenne két hónap szabadidőtök, akkor mit csinálnátok ez idő alatt?

Figyelt kérdés
figyelembe véve azt, hogy semmi pénz elutazni, vagy szórakozni menni vagy bármi ilyesmi.

2014. jún. 8. 09:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Átrendezném a lakást egy nagytakarítással és festéssel egybekötve

Lejárnék a közeli tóra fürdeni a barátokkal

pihennék sokat-sokat

2014. jún. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
Külföldre mennék valami munkát keresni. Nem a pénzkeresés lenne a lényeg, hanem a nyelvtanulás, egy új ország és új emberek megismerése, élményszerzés.
2014. jún. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
hát ahhoz, hogy külföldre utazzon pénz kell, ahhoz is pénz kell, hogy munkát keressen külföldön.. :S
2014. jún. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

nagytakarítás

kiolvasnék olyan könyveket, amiket már beterveztem, de nincs elég időm

találkoznék olyan barátokkal, akikkel ritkábban szoktam

a város ingyenes programjaira elmennék

ha nyár van, napoznék valami ingyenes parkban, tóparton

családommal kitalálnánk mindenféle programokat, pl. társasjáték, kártyaparti, séta, sport

sok mindent lehet pénz nélkül is csinálni

2014. jún. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha diák vagy elmehetnél diákmelóra, vagy napszámba.Abból ami pénz összejön 1hónap alatt,már tudnál menni pár helyre. és még maradna 1 hónap a kikapcsolódásra.


De ha nem ,akkor családi programok,sütögetés,olvasás,sport, netes ismerkedés, elhívnék pár barátot valami közeli helyre stb.

2014. jún. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
61%
szerintem egy átlagos magyar család nem olyan, hogy összeül és társasoznak meg activitiznek otthon, mint az amerikai filmekben látott család modell... kb éjjel nappal dolgoznak, hogy megtudjanak élni, hazaérnek a munkából hulla fáradtan szerintem nem társasozni vágynak, lefekszenek kb meg max nézik a tv-t aztán másnap kezdik előlről.. vagy az anya vagy az apa alkoholista aztán azt kell hallgatni egész nap.. szóval nehéz ügy ez a magyar helyzet :S
2014. jún. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem most lesz nyári szünet,és azt tervezem,hogy nyáron nyelvet tanulok,esetleg készülődök az érettségire,hogy később kevesebb legyen,de gondolom nincs mindenkinek ideje/kedve tanulni. Én nyárra még mindenképpen tervezem a mozgást,végre lesz egy kis időm élvezni a sport örömét: biciklizek,edzek,futok stb... Persze ha már felnőtt vagy,és már fáradt vagy a munkától,akkor pihenjél,olvass könyvet,vagy amit még javasolhatok:menj el a barátokkal/családdal kirándulni...Ez alatt nem azt értem,hogy elutaztok az ország másik végére,biztos van a közelben egy erdőcske,ahol lehet...esetleg találkozz a régi ismerősökkel :)
2014. jún. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!