Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tetszik nektek ez a...

Hogy tetszik nektek ez a reklám? Mennyire szimpatikus nektek a két szereplő, ránézésre?

2014. jún. 9. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mind a ketten nagyon szimpatikusak. Szerintem ez végre egy jó humorú reklám, jót nevettem rajta, amikor megláttam :D Nem értem a pedagógusoknak miért kell ezen felháborodni...
2014. jún. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jobb mint a legtöbb reklám, ami megy. Szereplők rendben vannak szerintem.
2014. jún. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jópofának tűnik, de ilyen korrupció miatt tart ott Magyarország, ahol.
2014. jún. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsó, azt nem tudjuk meg, belement-e a tanár. Én is volt, akivel ilyen jóban voltam, hogy ezt eljátszhattam volna sértődés nélkül, de ő pofán röhögött volna és azt mondta volna: NEM. Majd megejtettük volna az adás-vételt. Lehet, hogy így történt, lehet, hogy nem. És szerintem épp ettől van meg a reklám bája.

Nem kell mindent vérmesen komolyan venni. Szerintem ez jó humor, és érdemes nevetni :)

2014. jún. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szafica ***** válasza:

Nekem is tetszik. :D Pedig ezt a reklámot leszámítva nem sok tetszett/tetszik:

http://www.youtube.com/watch?v=XiGHkva6QwI

2014. jún. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!