Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tudtok könyveket, videókat a...

Tudtok könyveket, videókat a beszédkészség fejlesztésével kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Észrevettem,hogy sokszor össze-vissza beszélek,nem tudom kifejezni magam,s emiatt nem is szeretek megszólalni,nagyobb beszédekbe belefolyni!Vannak ismerőseim akik egy könyvet nem olvastak el,s jobban kitudják magukat fejezni,mint én,aki elég sokat olvasok!Mitől lehet ez?Hogyan fejleszthetem a kommunikációmat?

2014. jún. 11. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudok ilyen videóról, de szerintem ezt nem lehet csak gyakorlattal fejleszteni, kétlem, hogy videókkal tudnád max ad pár általános tanácsot, amivel nem vagy előrébb. Próbálj meg minél többet beszélgetni, mégjobb, ha olyanokkal próbálsz, akit kevésbé ismersz, vagy kevesebb önbizalmad van vele szemben. Mert valószínű, hogy önbizalom gondok okozzák ezt nálad.
2014. jún. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm!fején találtad a szöget...önbizalomhiányom is van!
2014. jún. 11. 21:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyakorlással. Színészkör?
2014. jún. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!