Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az egyik ismerősöm meg akar...

Az egyik ismerősöm meg akar tőlem valamit kérdezni, de nem meri?

Figyelt kérdés
Amióta mondta, hogy meg szeretné kérdezni, de fél megkérdezni, és fél a válaszomtól. Sajnos egész nap ezen kattog az agyom és nem tudok leállni azzal, hogy kráelom a gondolatokat arról, hogy mi is lehet az a kérdés. Arra gondol, hogy majd a jövőben azon fog szomorkodni/idegeskedni, hogy bárcsak ne tette volna fel a kérdést és bárcsak ne tudta volna meg a választ? Legalább ötleteket adjatok, hogy szerintetek mi is lehet. Ő is fiú, ahogy én is, de tudom róla, hogy nem meleg és én se vagyok ez, tehát nem ilyen témályú, ebben biztos vagyok. Bocsánataot kérek, ha rossz kategóriába tettem fel a kérdést, de nem tudom pontossan, hogy ez valójában milyen kategória is. Szerintetek mi is lehet a kérdése?

#ezotéria #gondolat #ezotériák #kérdések feltevése #kérdés feltevése egy barátnak
2014. jún. 19. 18:39
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánatot kérek az írási hibákért, és azért, hogy valószínűleg rossz kategóriában tettem fel a kérdést.
2014. jún. 19. 18:44
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy akkor hármasban akar veled lenni egy lánnyal:D:D:D
2014. jún. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*Vagy lehet, hogy pénz kell neki
2014. jún. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Atya úristen...


Ha nem merte megkérdezni, akkor úgy járt. Olyan, mint ha meg se történt volna.

Totális telibefosást érdemel az egész hülyesége.

2014. jún. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!