Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikor szoktátok facebookon...

Mikor szoktátok facebookon figyelmen kívül hagyni valakinek az üzenetét, egy ideig legalábbis?

Figyelt kérdés

Ha ír, vagy irkál, és ti meg csak ki X-elitek a chat ablakot vagy elnémítjátok, és így ki se írja neki hogy "Látta".

Ilyent milyen esetekben szoktatok csinálni?


2014. jún. 22. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs kedvem válaszolni, ezért nem nézem meg.
2014. jún. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha elfelejtem hogy írt. Nálam mindig nyitva van az FB, de most pl nincs bekapcsolva a hangfal, nem venném észre hogy írt. De ha be van kapcsolva, akkor is van hogy a vécén/konyhában/kertben vagyok. Direkt csak annak nem válaszolnék akit utálok. De azt le is tiltanám a francba.
2014. jún. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak ha ki nem állhatom az illetőt, aki írt.
2014. jún. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha éppen nincs kedvem beszélgetni. Chatet egyáltalán nem szoktam használni, nem szeretem, mindig ki van kapcsolva.
2014. jún. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha tudom, hogy olyat kérdez, amire még nem tudok egyértelműen válaszolni.
2014. jún. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyszer csináltam csak ilyet, amikor nagyon haragudtam arra az ismerősömre, és nem akartam vele megbeszélni.
2014. jún. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!