Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mire utal, ha leizzad, verejté...

Mire utal, ha leizzad, verejtékezik, harapdálja a száját egy fiú, ha meglát egy lányt?

Figyelt kérdés
2014. jún. 23. 12:53
 1/9 anonim ***** válasza:
azt hogy erőszakkal vissza kell fognia magát, hogy rád ne ugorjon mint egy tigris, grrrrrrrrrrrr
2014. jún. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Lehet valamilyen roham.

Vagy csak zavarba jött.

2014. jún. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 yuda ***** válasza:
Izzadás és verejtékezés elég fura jelenség ilyen nagy melegben. Ez elgondolkodtató. Miért is lehet?! :D
2014. jún. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Az izzadás inkább azért van, mert meleg van. Egyébként vannak olyan emberek, akik nagyon izzadós.

A szájharapdálás lehet attól is, hogy eszébe jut édesanyja finom vasárnapi ebédje.


Na poént félretéve, lehet, hogy tetszett a lány látványa. Bár szerintem az előző ötletem sem elvetendő.

2014. jún. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
*izzadósak (előző vagyok)
2014. jún. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vadászösztönre és kannibalizmusra.
2014. jún. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nehezen viseli a testszagodat, kínjában a száját rágja hogy visszafogja az öklendezést.
2014. jún. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem fingania kell csak nem mer elotte. Ezert inkabb barmi ero aran visszafogja...
2014. jún. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Zavarban van. Nem tud mit kezdeni a lánnyal.
2014. jún. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!