Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az emberek miért nem tudják...

Az emberek miért nem tudják használni az internetet? Az itteni kérdések felére a válasz "google első találat" kategória!

Figyelt kérdés

2014. jún. 24. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Az emberek igen is tudják használni az internetet,csak néha jobb több embertől,mint egyetlen automatától választ kapni.Vagy ha bővebb eligazítás kell,akkor sokkal jobb emberrel beszélni,mint mondjuk a tudakozós automatákkal.Itt is vannak tudatlanok,akik tényleg síkhülyék,de sajnos itt is vannak ugyanúgy beképzelt emberek is,és ez a szánalmas.Nem kellene többre tartani a beképzelteknek magukat,mint bárki másnak,mert semmivel sem többek.

Te sem vagy nagyobb tudású,ha ennyire megtanultad használni a netet...ugyanis akkor ezek szerint sokat gyakorolhattál,hogy minden kérdésedre megtalálod a választ!Ja,hát meg,miért kell az internet segítsége mindig?A szomszéd is ott van,vagy a barátok.


VAGY AZ NINCS?

2014. jún. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amúgy van benne valami, 90% kiszűrhető lenne.


Pl a hogy jutok el ide, oda, vagy mennyibe kerül és társai. Másik halálom, mikor direkt csak uszító jellemű kérdés. Pl feldob a kérdező egy témát hogy "Gyurcsány így úgy, vagy Orbán", aztán várja hogy egymásnak essenek az emberek. Vagy a "Szerintetek nem szánalmas a jobbik?" És belinkel valami neve nincs oldalról linket. Meg a kérdezők fele unatkozik és azért kérdez csak :D

2014. jún. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Lustaság. A gugliban még keresgélni kell a megfelelő válasz után. Itt meg talán készen megkapja a választ.
2014. jún. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Te is itt kérdezel, látod. Ahelyett, hogy kigúgliznád.
2014. jún. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kérdésedre a válasz _szerintem_, hogy az iskolákban nincs megfelelő, ilyen irányú oktatás. Leírtam már több helyen, most is megteszem: nekünk középiskolában volt egy óránk (2001-2-ben), amikor különböző kérdésekre a neten kellett megtalálni a választ.

Például: ha Nyíregyházáról Szegedre kell érned a délután egy órási programodra, milyen lehetőségeid vannak lejutni? Tök jó volt, keresni kellett vonatjáratokat (Elvira), buszokat, csatlakozásokat, stb. Akkor találkoztam ezekkel az oldalakkal először.

Készíthettek-e röntgenfelvételt Babits Mihály tüdejéről? (ezt másik kérdésben olvastam).

Megtanultuk használni a keresésben az idézőjel, a mínuszjel használatát, meg még egy csomó mást is.

Például ezeket nagyon ajánlom: [link]

Megismerkedtünk a Wikipediaval, a híroldalakkal (magyarokkal és külföldiekkel). Nem tudtam, mekkora hasznomra lesz ez később, de a tanárok már akkor felismerték, hogy ez nagyon fontos.

2014. jún. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert pontot adnak a kérdésért, és versenyeznek.
2014. jún. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!