Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezek közül melyik név tetszik...

Ezek közül melyik név tetszik a legjobban? Milyen típusú embert tudnátok hozzá képzelni?

Figyelt kérdés
Bernadett, Boglárka, Dorka, Kármen, Luca.
2014. jún. 25. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyiksem. Mindegyik nagyon eroltetett.
2014. jún. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nézd a nevek jelentését:


Boglárka: fémveretes, ékköves, gyöngyös, zománcos, gomb alakú ékítmény.

El nem tudnám képzelni, hogy zománcos építménynek hívják a lányomat.


Bernadett: erős, mint a medve.

Na ez a másik szép jelentés. Ne erős legyen mint a medve, hanem nőies.


Kármen: kert.

Ez se a legmeggyőzőbb


Dorka: önmagában nincs jelentése, a Dorottya becézett alakja. Ennek a jelentése Isten ajándéka. A Dorka név nekem tetszik.


Luca: virradatkor, hajnalhasadáskor született.

Hát nem is tudom.


Azt mondják, nevében az ember.

2014. jún. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Dorka. Aranyos, kedves, vidám.
2014. jún. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem esetleg a Luca. 5 Bernadettel találkoztam eddig, és mindegyik olyan robosztus csajó volt, hogy megijedtem tőlük(nyugi, lány vagyok)
2014. jún. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Fényember ***** válasza:

Bernadett: Akárhány Bernadettet ismertem szinte az összeset idegesítőnek találtam mindig is egy bizonyos idő után. Pökhendik és irritáló viselkedésük van. Már csak ezért se választanám azt a nevet.


Boglárka: Akiket Bogikat ismerek mindegyikek szépek, okosak, értelmesek, jó kisugárzásúak, és hihetetlen nagy szívük van. Személy szerint imádom ezt a nevet. Már csak azért is mert engem is így hívnak. :P ( de amit az elején írtak tényleg már sokan mondták, nem nagyképűsködök, és persze csak kicsit túlzásba estem :D)


Dorka: Nem ismerek annyira Dorkákat de akik így beugranak azok aranyosak, és szépek, bár kicsit makacsok és akaratosak.


Kármen: mindent csak ne Kárment! Komolyan! Nekem van egy Kármen nevű osztálytársam. Szemembe jó pofizik, kettőt fordul és már kibeszél. De ugyan ezt csinálja másokkal is. Mindenkin átgázol ha neki az érdekét diktálja. Nem vállalja fel a tetteit se azoknak a következményeit. Mellesleg még csak nem is szép.


Luca: Van nem egy Luca nevű barátnőm. Szépek is és kedvesek, jóindulatúak.


Amúgy meg mindig vannak kivételek. Meg ugye ez leginkább a neveltetéstől is függ. Minden esetre én a Boglárkát javaslom hagy nőjön a Boglárkák tábora. ( Ha akarod küldök privibe képet hogy hogy nézek ki személéltetés céljából :P )

2014. jún. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja nem gyereknek keresek nevet. Attól még elég messze vagyok. Csak egy kis közvéleménykutatás volt. Egyébként én is Boglárka vagyok. :) És köszönöm a válaszokat.
2014. jún. 25. 21:56
 7/7 anonim ***** válasza:

Én Dorottya vagyok, Dorka becézéssel - imádom a nevem mindkét alakját, és nem tudok elvonatkoztatni magamtól... így a Dorka nekem kedves, játékos, kicsit bohém név. De Dorka formában nem adnám a gyerekemnek, mert bizonyos helyzetekben kicsit gyerekesnek, éretlennek hat.


Boglárka a lányom lesz, ha lesz :). Nekem ez egy ilyen természetes név, sugárzik belőle a természetesség, az életszeretet, a meleg fény. Kicsit hippis, jólelkű, alapvetően vidám, de nem übervigyori embert tudok hozzá elképzelni.


Bernadett: előkelő, kicsit rideg, sznobba hajló - nem a kedvencem a név.


Luca: kedves, természetes, egyszerű, semmi sallang - aranyos név, de az én ízlésemnek túl egyszerű.


Kármen: tüzes, szenvedélyes, karakán, életvidám - valószínűleg az opera miatt :D. Amúgy nem annyira tetszik a hangzása, és magyaros vezetéknévhez nem adnám.

2014. jún. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!