Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most már a tizenéveseknek is...

Most már a tizenéveseknek is szokásukká vált kötekedni?

Figyelt kérdés

A városban délután vártam egy haverom hogy együtt megyünk majd edzőterembe, ez idő alatt olyan emberek(vagy még gyerekek) nevettek ki maguk között akikről nem is gondoltam volna.

16-17 éves csajok meg vagy 2 kis csávó, mikor mentek el mellettem hallottam hogy egyik mondja a másiknak "a nyakában hordja már a melleit, elég undi"


Ekkor utánuk mentem, mert elsüllyedtem olyan ciki volt hogy kinevettek

Megfogtam a gyerek karját, és megkérdeztem tőle mi a gondja, csak hebegett habogott, utána mondtam nekik hogy minek csináljátok ezt, ha nem tudjátok még magatokat sem megvédeni?

21F


2014. jún. 27. 23:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért, eddig ki kötekedett? Felnőtt, értelmes embert én még nem hallottam beszólni senkinek, legfeljebb, ha valami nem tetszik nekik, akkor tüntetőleg elfordítják a fejüket.
2014. jún. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Pont ez az hogy senki nem tette szóvá az ilyesmit, erre meglep hogy pont egy törékeny gyerek csapat, akik még csak nem is cigányok voltak

Tőlük nem volna szokatlan

2014. jún. 27. 23:46
 3/4 Skorpió87 ***** válasza:

A tizenéveseknek elég nagy lett a szájuk és tényleg nem igazán tudják magukat megvédeni. Társaságban érzik magukat menőnek. Azt hiszik pár jó cucc beszerzésétől ők lesznek a nagyok/vagányok, amiket úgyis a szülő finanszíroz.



Jól tetted, hogy úgymond megvédted magad és rájuk ijesztettél! Helyes!

2014. jún. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szedsz valamit, vagy mindig ilyen paranoiás voltál?


"a nyakában hordja már a melleit, elég undi"

Ezt nyilvánvalóan egy kis luvnyáról mondták, aki push-up melltartóban vonult, nem pedig rólad, egy fiúról. Miért vetted magadra? Te is a nyakadban hordod a csöcseidet?


"Megfogtam a gyerek karját, és megkérdeztem tőle mi a gondja, csak hebegett habogott"

Naná! Beszélgetnek egymás közt a csajokról, egyszer csak odamegy hozzá egy idegen hülye és felelősségre vonja amiért ŐT kinevették... hát erre nincs mit mondani, ketyósként viselkedtél. És a legszomorúbb az egészben, hogy még te vagy felháborodva, mert mások hogyan viselkednek.. Nem érzed, hogy senki nem foglalkozott veled, csak a fejedben tomboló elmebaj igyekszik kitörni, ezért érzed hogy a srácok a te melleiden(!) nevettek?

2014. jún. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!