Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Mindent nagyon...

Mit csináljak? Mindent nagyon hamar megunok, és mi lesz ha elfogynak a dolgok amiket csinálni lehet?

Figyelt kérdés

Tudom hülye kérdés,de mindent megunok amibe belekezdek egyszerűen nincs motivációm meg ha van is azt is megunom. Sportolni is próbáltam már 3féle sportot is kipróbáltam,be is rúgtam már de a második alkalom után amikor már tudtam mire számíthatok,harmadikhoz nem volt kedvem. Gyógyszer függő is voltam egy betegség kapcsán,de leálltam vele mert már nem tudott semmi újat mutatni,ismertem minden hatását.

Mit lehetne csinálnom még? kérlek adjatok ötleteket.



2014. jún. 28. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Hogy érted ezt? neked kell tudni mégis milyen terület az ami érdekel! Ilyen nincs hogy kipróbálok 3 sportot és kijelentem hogy nem érdekel semmi te hülye vagy? :D Informálódj, találd ki mit szeretnél csinálni, az ember sok mindent kipróbál amire megtalálja mi is az ami igazán érdekli!
2014. jún. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kicsikét szűk a világ neked,keresed benne még a helyed....

Ezt csak te tudod,vazze :D

Próbálj ki új dolgokat,mi az hogy megunsz mindent?

2014. jún. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáltál már zenélni hangszereken, agyagozni, festeni, makramézni, olvasni könyveket, rejtvényt fejteni, pc játékokat játszani, játékokat programozni, weboldalt készíteni, kutyát nevelni, bolhát idomítani, ásni, növényt nemesíteni, stb.?
2014. jún. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Önismeret. Régen nekem is voltak hasonló baján, de utánanéztem és rájöttem hogyan kell magamban megtalálni azt, ami motivál. Mondjuk én kíváncsi ember vagyok, ezért nem bonyolult dolog. Gondold végig, hogy mi érdekel, de ne úgy, hogy pl mit sportolnék Szívesen, hanem csak általában. Mindenkinek van olyan Tevékenység, amit szívesen csinál. Neked is. Ha megvan, akkor találd ki, hogyan tudsz vele többet foglalkozni.
2014. jún. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ismerem ezt az érzést. én is pont igy vagyok. minden érdekel egy kicsit, de nem annyira, hogy kitartóan csináljam. irigyelem azokat az embereket, akik rákattannak valamire, akár falmászás, vagy képzőművészet, és annak szentelik az életüket, és kitartóan belefektetik a munkájukat. Nem lehet mindenki egyforma. Ezért én pl azt csinálom, hogy mindent csinálok egy kicsit, de már előre tudom, hogy nem lesz hosszú távú, és hogy hamar ki kell találnom magamnak valami új elfoglaltságot. ez van. pl néha festek, néha gitározok, néha rúdfitnessz, néha egy kis kutyakiképzés, néha házfelújitás, néha kertészkedés, néha egy kis filozófia, néha egy kis meditálás. de semmi sem maradandó nálam se. igy ezeket váltogatom. én bipol vagyok, te is az lennél? a kulcsszavak között megadtad. ha igen, akkor ez a betegséged velejárója is, és ezt tudnod kell. a pörgés miatt nem tudsz semmire se hosszú távon koncentrálni. akkor meg ez van, el kell fogadni, hogy semmiben sem leszel géniusz, mert igy születtél. próbáld meg ettől függetlenül élvezni az életet, és mindenből csinálni egy kicsit.
2014. aug. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!