Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A Madeleine McCann- ügyben...

A Madeleine McCann- ügyben van valami fejlemény?

Figyelt kérdés

2014. júl. 2. 14:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Elvileg nemrég elfogtak egy férfit aki beismerte a gyilkosságot, de azóta nem tudni ez igaz-e.
2014. júl. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

2014. 06. 12. 13:24 Semmiféle újabb bizonyítékot nem találtak a hét éve Portugáliában eltűnt hároméves brit kislány, Madeleine McCann ügyében - közölte szerdán a Scotland Yard, miután a portugál és brit rendőrség három területet kutatott át annak az algarvei üdülőhelynek a környékén, ahol a kislánynak nyoma veszett.

A nyolc napig tartó kutatás során 60 ezer négyzetméternyi elhagyatott területet, benne szennyvízelvezető árkokat és lepusztult épületeket fésültek át Praia da Luz környékén. A BBC jelentése szerint ez volt az újabb nagyszabású helyszíni nyomkeresés első fázisa.

A terület átvizsgálásakor talajradart használtak, hogy megállapítsák, hol bolygatták meg a területet, és kutyákat is bevetettek. Az aprólékos terepmunka során azonban semmiféle nyomot nem találtak.

2014. júl. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy válaszoltál.
2014. júl. 2. 15:11
 4/15 A kérdező kommentje:
*válaszoltatok
2014. júl. 2. 15:13
 5/15 anonim válasza:
80%

Olvastátok az a Roderick Robinson gyanusitottat?


Miért hallgattak el vele olyan hirtelen?

2015. febr. 8. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Én nem hallottam róla. Arendőrség őt gyanúsítja/gyanúsította Maddie megölésével?
2015. febr. 14. 21:29
 7/15 A kérdező kommentje:
2015. febr. 15. 21:05
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fura ez az ügy. Most, az évforduló miatt megint felbolydult a média, bár én az elmúlt 10 évben egyáltalán semmit sem hallottam erről, csak most találkoztam vele az utóbbi 3 napban.
2017. máj. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
És mit gondolsz, mi történhetett a kislánnyal?
2017. máj. 11. 18:18
 10/15 anonim ***** válasza:
93%
Fogalmam nincs. De az ügy a legfelsőbb körökig nyúlik, a szabadkőművesekig. Az elmúlt egy hétben végig ezen gondolkozom, hogy egy 4 éves kislány eltűnése hogy és milyen körülmények között lehet nemzetbiztonsági ügy, amit jelenleg már 50 v. 100 évre akarnak titkosítani. Teljesen nonsense, hacsak nem valami genetikai kísérlet végeredménye a kislány, amit titokban kell tartani. Az igaz, hogy ez a lehetséges elméleteknek már a nonplusultrája, lehet, hogy egyszerűbb volt a forgatókönyv, a kislány mondjuk bevett néhány őrizetlenül hagyott gyógyszert, bár ettől meg nem lenne nemzetbiztonsági minősítése. Őszintén nem tudom.
2017. máj. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!