Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Heteroszexuálisok! Milyen...

Gyémántlány kérdése:

Heteroszexuálisok! Milyen érzéseket vált ki belőletek a mai Pride melegfelvonulás?

Figyelt kérdés

Én csak támogatni tudom a felvonulókat. És nagyon, nagyon sajnálom, hogy még mindig szükség van erre az egészre, és nem triviális az emberek többségének, hogy a melegség teljesen rendben van. Borzasztó látni, hogy mennyire le vagyunk maradva a toleráns országokhoz képest! Hogy jut eszébe egyáltalán valakinek amiatt bántani az embertársát, mert az a saját neméhez vonzódik? Nagyon el vagyok keseredve, látván, hogy itt tart Magyarország. Heteroszexuálisként is nagyon fájó a sok melegeket elítélő posztot olvasni az interneten, amit ma látni lehet. Szerintem ez nincs így rendben.

Elsősorban a heterók véleménye érdekelne, de nagyon szívesen elolvasom azok írását is, akik esetleg nem azok :)



2014. júl. 5. 19:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/102 anonim ***** válasza:
78%
Semmit. Amíg ezt a kérdést nem olvastam, nem is tudtam, hogy van. Mindenesetre továbbra is semmit.
2014. júl. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/102 anonim ***** válasza:
91%
különösebben nem érdekel, kik hogyan vonulnak fel... mindenki saját magát minősíti, meg persze a társadalmi csoportját a viselkedésével...
2014. júl. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/102 anonim ***** válasza:
28%

Van homokos munkatársam, függetlenül attól hogy srác létére, lányosan viselkedik, és a hanglejtése is olyan, nem sok vizet zavar...


Nekem addig senkivel nincs bajom míg nem akar 2 férfi gyereket nevelni, meg ilyen jogokat gyakorolni.

Ahhoz nekem is lenne pár hozzáfűzésem, ha kell ütném is őket.

Csinálják, de ne az egészséges ember kárára.

22F

2014. júl. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/102 anonim ***** válasza:
27%

Le vagyunk maradva a toleráns országokkal szemben?

Igen,nagyon,fizetésben,életszínvonalban 100 fényévvel,de mégis miért lenne mindenki toleráns?

Inkább kelet felét kellene nézelődni,ott milyen a "tolerancia"...

2014. júl. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/102 anonim ***** válasza:
82%
Csak bosszantó, hogy nem lehet az Andrássy úton és a mellékutcákban szabadon közlekedni. Amikor Nyikita Szergejevics Hruscsov jött látogatásra, akkor is minden vonulási út le volt zárva, elég zavaró volt.
2014. júl. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/102 anonim ***** válasza:
35%
ne akarják elhitetni a heterókkal hogy az a normális és mi vagyunk a hülyék, és akkor semmi bajom velük!
2014. júl. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/102 A kérdező kommentje:

Kedves harmadik!

Miből gondolod, hogy két férfi nem tud teljes értékűen gyereket felnevelni? Ugyanúgy szeretik ők is a gyermekeiket, mint a heteroszexuális szülők.

És csak mert melegek a szülei valakinek, még nem lesz belőle is az. A szexuális identitást nem belénk nevelik, hanem azzal jövünk világra. Nem tudunk változtatni rajtuk. Se mi, se a szüleink; senki.

Viszont előítéletes gyermek nem születik. Az előítéleteinket az őseinktől tanuljuk el, úgyhogy bárki összeszedheti magát, és elfogadóbbá válhat! Homoszexuálisan lehet világra jönni, homofóbként nem. Úgyhogy értelemszerűen nem a melegeket kéne síppal, dobbal, nádi hegedűvel rejtőzködésre bírni, hanem magunkat elfogadásra!

2014. júl. 5. 19:22
 8/102 anonim ***** válasza:
89%
Nekem semmi bajom a homoszexuálisokkal. A baráti körömben is van olyan ember, akiről csak néhány év után derült ki, hogy az. A kollégáim között is van néhány, de velük sincs semmi bajom. Miért? Ők úgy élnek és viselkednek, ahogy mindenki más. A szexuális indentitásuk a hálószobájuk falai között marad, ahogy ez általában megszokott. Én megértem a felvonulókat, de néhányuk kinézete és öltözete viszont kivágja nálam is a biztosítékot. A "meleg" barátom is szokta mondani, hogy ők inkább csak hátráltatják az elfogadásukat a társadalomban. Két pici fiam van, ha majd x év múlva kiderülne valamelyikről, hogy nem a lányokat kedveli, akkor én elfogadnám és szeretném úgy is. Viszont ha polgárpukkasztó ruhában parádézna, lehet kapna egy apai taslit.
2014. júl. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/102 anonim ***** válasza:
42%
Nem értem, miért kell felvonulniuk, teljesen felesleges, ezzel is csak a gyűlöletet gerjesztik maguk felé. Most akkor kellene lennie hetero felvonulásnak is? Meg biszexuális felvonulásnak? Meg az olyan emberek felvonulásának akik a kenyeret héj nélkül eszik?
2014. júl. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/102 A kérdező kommentje:

Hatos!

Nem azt akarják elhitetni, hogy a heterókkal baj van, hanem azt, hogy velük nincs. És igazuk van!

2014. júl. 5. 19:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!