Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani nekem olyan...

Tudnátok mondani nekem olyan témákat, amiről cikket irhatnék?

Figyelt kérdés
olyat,ami titeket is érdekelne...előre is köszönöm:)

#cikk-téma
2014. júl. 6. 19:48
 1/10 anonim ***** válasza:
A nöi agy müködéséröl:) Az életröl:) A sok miért?kérdésröl s a válaszokról:)
2014. júl. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Szia! Nekem a kedvenc játékom a MesterMC ismert neven MesterMinecraft egy minecraft szerver ami magyarország legnagyobb szervere. Infok [link]
2014. júl. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Első kommmentelő!Köszönöm szépen a hasznos választ!:)
2014. júl. 6. 20:28
 4/10 anonim ***** válasza:
Állatkínzás és állatvédelem, cigánybűnözés és a rendőrség tehetetlensége, drog hatása a szexualis teljesítményre... xd
2014. júl. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Külföldi munkavállalók lelki terhei a váltás után( barátok,család megszokott közeg elvesztése,kényszer,kiszolgáltatottság) Maga a helyzet realitása.

Bántalmazott nők miértjei.

2014. júl. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Folytonos bűnbak keresés az emberek között...

A mai fiatalok szidása. Jogos-e?

2014. júl. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj kérdező, de szerintem jó cikket csak olyan témáról tudsz írni ami téged is érdekel. Kicsit szűkíthetnéd a kört...
2014. júl. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha nekünk kell kitalálni az messze rossz.

Biztos vannak dolgok amik neked is felkeltik az érdeklődésed. Olyanról bír az ember a legjobbakat írni, bármi is legyen az.

2014. júl. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az 5-ös kommentelö jó témát dobott.10évet dolgoztam külföldön.Csak rosszat tudok irni:Kimentem a pénz miatt,embertelen bánásmód és körülmények közé.Olyan volt mintha állatsorba taszítottam volna magam.Gyakran 20 órákat dolgoztunk, söt többet is.Mindenféle emberrel kellett együtt élni, alkoholista, drogos, börtönviselt stb... Mikor haza jöttem, nem maradt senkim.Szétszéledt a barátikör is.Ha családos lettem volna az is galyra ment volna.Elbasztam 10évet az életemböl, csak a pénzért.Nagy hiba volt! Megtanultam a pénz nem minden.Sok minden nélkül lehet élni, ám igaz szeretet és igaz barátok nélkül nehéz.Na persze pénz nélkül sem lehet.Ez egy ördögi dolog.
2014. júl. 7. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hasznos válaszokat mindenkinek!Aki viszont azon van fent akadva hogy arról irjak amit szeretek,és hogy ilyeneket kérdezek az messze rossz,azért kérdeztem mert érdekel az írás és ki szeretném más témákban is próbálmni magam,ugyan akkor gyakorlás is :-)

Utolsó kommentelő,neked külön köszönöm a (ha lehet igy mondani)élménydus beszámolot,és ugynakkor sajnálom ezt az egészet,és teljesen igazad van,a pénz nem minden,ugynakkor sok sikert kivanok az ujrakezdéshez!:-)

2014. aug. 7. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!