Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Saját blog? Segitsek!

Saját blog? Segitsek!

Figyelt kérdés
szeretnek blogot csinalni csak nem tudom h kezdjek hozza..valaki segitene?

2014. júl. 7. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Ötleteket kérsz a dizájnnal kapcsolatban?
2014. júl. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem.. csak hogyan kezdjek bele?
2014. júl. 7. 18:10
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ez a blog nagyon hasznos. Sokat lehet belőle tanulni. :)

2014. júl. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egészen pontosan mi nem megy?


Elvileg van valami elképzelésed, hogy mit szeretnél publikálni (szöveg, képek, videók,receptek, vegyes felvágott?), hogy kinek szánod (egész világnak/egy szűk körnek/csak magadnak), esetleg hogy nézzen ki/mennyire legyen szerkeszthető és hogy van-e valami különösebb célod vele (haverkodás, karrier építés). De akár az is befolyásolhat, hogy hol vannak fenn barátaid.

Ezek alapján tudsz tudsz magadnak platformot választani. Érdemes többet is megnézni, hogy mit tud. (ez segíthet: [link]

Ha ez megvan, akkor én általában az alapbeállításokkal szoktam kezdeni (ki láthat, mit láthat, ki írhat, hogy oszthat meg stb.), elnagyolt profilkitöltés, utána sablonkeresés/dizájnolás. De ez már egyéni ízlés kérdése.

2014. júl. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
na a lenyeg hogy az eletem bekovetkezo szakaszarol szeretnek kesziteni..ugy h talan segitsek masoknak is a jovoben ez szerintetek rossz otlet?😁
2014. júl. 7. 20:09
 6/6 anonim válasza:
Nekem tetszik. Sikerült vagy még kell segítség? (ha esteleg meg van a blogod, link?:D)
2014. júl. 11. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!