Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki ez a cuki vörös hajú srác...

Ki ez a cuki vörös hajú srác a Jófogás.hu reklámjában?

2014. júl. 7. 20:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%

na nee, most komolyan, ez vazze magyarországon a férfiideál? Óristen, ki fog halni az emberi civilizáció....



Tudod miért választották ezt a gyereket a reklámhoz? (még utaltak is rá a reklámba)... Mert egy madár... És b.... ha ettől nedvesedtek, nagyon nagy szarban van a föld.

2014. júl. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%
Pedig minden megvan rajta ami a mai lányoknak kell. Gitározik és V nyakú bzis kivágott testpólóban van. Ennyi kell ahhoz hogy a 20 alatti lányokat lefektesd.
2014. júl. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem értem, komolyan.. mármint hogy ezt mégis melyik ösztönötök diktálja?


A biztonság? Nem, nem hiszem, hogy egy bézs felsővel meg tudná védeni a párját, vagy akár magát, ha valahol bele kötnek az utcán..


Az intelligencia? Nem, nem hiszem, hogy bármit is nyomna a latba (az ellentétes oldalra), hogy buta mint a föld.. Madár.. Nem zavar? tényleg? :S Nem számít, hogy a barátnőid majd azt fogják mondani, mekkora egy madárral jársz?


Egyszerűen tényleg félek, hogy ha ez elterjed, akkor bajban leszünk..


Az evolúció során a kiválasztódás azt takarta, hogy a gyengébb kihullik a játékból, az életképesebb meg a legnagyobb valószínűséggel öröklődik tovább... De a fejlődéshez véletlenszerű "hibákra" van szükség, és majd a kiválasztódás fogja eldönteni, hogy az a mutáció életképes-e...


De mivel a rostán nem hogy nem hullanak ki a Tajgetosz pozitívak, de már bizonyítékot szolgáltattál arra, hogy egyeseket még vonz is, szerintem ez nagyon rövid időn belül genetikai problémákat fog eredményezni.. A hibás génszekvenciák nem szűrődnek ki. 10-20 generáció, és az ideggyengeségtől kezdve a rákra való hajlamon át, a legkülönfélébb betegségekre is fogékony lesz a faj, mert még a legselejtesebb is képes lesz tovább szaporodni...


U.I. Utólag amógy nagyon szégyellem magam, hogy így lehuztam a szexideálodat. Sajnálom, nem akartalak megbántani vele... Egyáltalán semmi közöm ahhoz, hogy kihez vonzódsz... Ez a komment, és az előző kommentem is az én egyéni véleményem, és szerintem ez a srác satnyább a normálisnál, amit valószínűleg tovább is fog örökíteni, ami szerencsétlen helyzetben mégsatnyább utódokat eredményezne, aki ha szintén tovább szaporodik, és az is tovább szaporodik, stb... Félek, hogy ebből baj lesz.. Nem abból, hogy Te így vagy ugy érzel, hanem abból, hogy bárki talál magának már olyna párt, akivel betöltheti biológiai funkcióját.. Ami egy részről szép és romantikus, de az evoluciós fejlődésnek ez kifejezetten ellenérdeke...


Ha megtalálod a srácot, kívánom hogy gyere össze vele, nem rajtad fog mulni az emberiség sorsa, csak valahogy nem lesz ez így jó majd generációk mulva!

2014. júl. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Na igen, én is ilyen madárcsontozatú vagyok, de valahogy mindig is tisztában voltam azzal, hogyha lennének gyerekeim, akkor ugyanilyen vagy akár még nagyobb gondban lennének, mint én. Ezzel a testfelépítéssel tényleg nem sokra megy az ember... ha csak a sportot nézem (pl. focit) ott is elég gyakran az ilyen alakú sportolók sérülékenyek, gondolom nem véletlenül. Biztos fura, hogy magam ellen beszélek, csak próbálom reálisan látni a dolgokat. Önkéntelenül is úgy érzem, hogy jobb nekem és mindenkinek, ha inkább nem megyek bele semmilyen kapcsolatba.
2014. júl. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nézd, emberileg ilyet véletlenül se kívánnék. Sőt! Mindenkinek joga van a boldogsághoz! Neked is ezt kívánom! És attól, hogy madár csontozatu vagy, még nem leszel "selejtes"... (Amugy meg lehet ebben a játékban csalni kicsit ;-) Ha a csaj, zömökebb, erőscsontozatubb, bár ez persze nem a tipikus női szexideál, de ha mégis ilyesmi párt választanál, akkor az erősítheti azokat a szekvenszereket a génedben, amik miatt esetleg gyenge a testalkatod mindezt amellett, hogy a jó tulajdonságaidat (egy részét mindenképp) tovább örökíted)


Viszont erősen valószínű, hogy a kérdező csaj is egy madárcsontú, vékony csaj lesz, mert általában a hasonlóakhoz vonzódunk...


Szóval ne haragudj, hogy bántóan fogalmaztam, csak pont ezen gondolkozok néhány éve, egyre rosszabb a génálományunk... A romlás nem most kezdődött el, hanem a civilizáltságunkkal egyidejűleg.. Nem véletlenül van az, hogy az emberi faj viszonylag gyorsan emberré változott a majmokból, de amint elérte az intelligensebb, jól szocializált állapotot, megállt a fizikai fejlődésben, nem fejlődünk tovább.. Stagnál.. Ez olyan, mint amikor feldobsz egy teniszlabdát... kezdetben gyorsan, majd lassabban megy felfelé, végül a holtponton megállni látszik egy pillanatra, aztán neki indul lefelé.. A civilizációnk jelenleg a holtponton tart... Vagy "szárnyakat növesztünk", és nem etikus módon megszabjuk, ki milyen párt válasszon (lehetetlen, és nem is etikus), vagy fejlődő genetikai tudásunkat felhasználva mesterségesen bele szólunk a magzati állapotú csecsemők fejlődésébe, megszületés előtt kijavítva némi hibát a génekben (ezt simán el tudnám képzelni, szerintem etikusabb is lenne), vagy pedig 3. variáció: mivel megoldották a klónozás területén a "másolási hibát", gyakorlatilag korlátlan számban klónozhatnánk a beteg testünk helyett ujjat, átmentve mindig a tudatunkat az újba.. Persze ez még abszolút sci-fi, mert egy egy kb 130-150 évre elegendő "tárhellyel" rendelkezik, akármilyenek is a körülmények, max 200-ig fel lehetne tornázni... Tehát az agy transzplantálása az új testbe nem lehet jó megoldás, mert az agy akkor-is elfárad, ha zsír-új, bontatlan csomagolású frissen klónozott 18 éves tested van hozzá...


Szóval mondom, nyugodtan keress párt magadnak, nincs veled se semmi baj, csak ésszel keresd... ne salátalevél-csajt válassz, és akkor nem lesz gond.

2014. júl. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Theos, te sem lehetsz teljesen komplett látva a válaszaid erre az egy mondatos kérdésre...
2014. júl. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Persze hogy nem :)
2014. júl. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nő létemre sokkolt, hogy az a "pasi" valakinek bejön. Baj van a lányok ízlésével manapság....Mi benne a férfias?
2014. júl. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Egy 18-19 éves GYEREKNEK miért kellene férfiasnak lenni?


Engem meg ez sokkol, hogy lassan a gyerekágyba is férfiasnak kell már lenni az 1 éves fiúgyereknek...


Én 21 vagyok de nem érdekel, hogy mi férfias mi nem, kb nekem is hasonló a testalkatom, szeretem a kivágott felsőket, vagy az ingeket, a hajam is hosszú.


Ráadásul pont most ment a reklám, és egy sima póló van rajta, meg egy sima farmer, ebbe nem tudom mit kell pofázni, tipikus magyar mentalitás, szóljunk be mindenkinek, aki kicsit egyedibb mint az átlag.


Én amúgy ennél átlagabb srácot még életembe nem láttam. tipikus az ember elmegy mellette, semmi érdekesség nincs rajta.


Pont olyan, amilyen egy ilyen tizenévesnek lennie kell. Nem emó, nem goth, nem Justin Bieber, akkor hova kell most visítozni? De ez itt már sok...


Sajnos Magyarországon az átlag a nagy sörhasú 120 kilós hordók, ez már nagyon férfias...tényleg...


De szerencsére csak ez itthon van itt, ugyanis olaszoknál, vagy franciáknál szerencsére nem a zsírdisznóság a menő...

2014. júl. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Jogos, a tizenéveseknek valóban nem kell férfiasnak lenniük.. Se az 1 éveseknek.. 21 vagy? Akkor már illik.. Amúgy meg nem arról beszéltem, hogy férfias, hanem arról, hogy genetikailag hanyatlik az átlag.. Igazad van abban is, hogy átlagos a srác.. Pont erre próbáltam rávilágítani, hogy az átlagnak: évről évre romlik a fizikai képességei, gyengül az immunrendszere, hanyatlik az értelmi képessége... Ezen hátrányok ellentettjei viszont valóban férfias: erős, strapabíró, jó kiállású, intelligens, jó idegzetű...

(hozzáteszem a nyüzügének nem a 120 kg-os hordó az ellentettje, hanem amit fentebb leírtam)


TOVÁBBÁ szeretném kiemelni, hogy NEM életmód-beli következményekre utaltam a korábbi hozzászólásaimmal, hanem erős genetikai hajlamra...

2014. júl. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!