Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy érintene ha mindig...

Hogy érintene ha mindig teltebb alkat voltál és egy vékony ember kioktatna, hogy a te életed egy nulla, a férjed is el fog hagyni ha ilyen maradsz?

Figyelt kérdés
Sajnos betegség miatt vagyok kövér már nagyon régóta,már beletörődtem,kénytelen vagyok elfogadni magam ilyennek és nem hiányoznak ilyen kéretlen és tolakodó kioktatások.
2014. júl. 7. 22:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%
Akkor ne hallgasd meg.Mielőtt belekezdene köszönd meg neki és fodulj sarkon.Nem kötelező mindenkivel beszélgetni.
2014. júl. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
93%
Ne foglalkozz vele,mert lehet hogy ő vékony de semmi tisztesség nincs benne ha egy embert kioktat csak mert beteg...a férjed biztos nem hagy el mert ha egyszer elvett az azért volt mert elfogadott külsőben és belsőben is egyaránt. és egyébként egy teltebb nő is lehet gyönyörű:))
2014. júl. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Rosszul esne, de betudnám a féltékenységének vagy boldogtalanságának. Gondolom, valamiért féltékeny rád, azért akart megbántani. Talán pont arra, hogy neked van férjed és elfogadjátok egymást.
2014. júl. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Eléggé kikészültem attól, ahogy körülírta hogyan lát engem, szerinte biztosan meg leszek csalva,mert így a férfiak nem büszkék a feleségükre és példát vehetnék róla,naponta fussak,új frizura,más ruhák kellenek :O
2014. júl. 7. 23:16
 5/24 A kérdező kommentje:
Én jó vagyok magamnak és a férjemnek, nem célom irreális célokat kitűzni
2014. júl. 7. 23:18
 6/24 anonim ***** válasza:
95%
Az ilyen ember nem boldog, abban biztos lehetsz: a saját boldogtalanságát próbálja rád vetíteni. Szánnivaló. Kerüld el jó messzire, az ilyen embereket nevezik energiavámpírnak. Azért a fogyás, túlsúly egészségügyi vonatkozását semmiképp ne hanyagold el!
2014. júl. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
47%

Ez a betegség miatt vagyok kövér duma annyira szánalmas, hogy az hihetetlen. Az elhízással járó endokrin betegségek tök jól kezelhetők. Ami gázosabb az a Cushing de az sem reménytelen.

Az emberek nem a betegségektől híznak meg, hanem attól, hogy zabálnak mint a disznó és semmit sem mozognak.


És hogyan érintene? Sehogy. Végigsportoltam az életem. Nekem ilyet nem mondanak.

2014. júl. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 *Nekomimi* ***** válasza:
46%

Kedves utolsó, most Neked szólnék pár szót.

Nekem az unokanővérem betegség miatt nagyjából 150-160 kilogrammot nyom. Naponta lesétál az édesanyjával 10-15 kilométert, fogyasztó tablettákat szed, minimálisan étkezik... Rengeteg pénzt elköltöttek a lefogyásra és folyamatosan csak hízik.

Szóval legyél szives az ilyen bunkó, tahó megjegyzéseidet magadnak megtartani. Menj inkább és fusd le a maratont...


Ami viszont a választ illeti...

Én nem azt nézem soha, hogy mit mondanak, hanem , hogy kik mondják. Egy picit nyilván rosszul esne, ha olyat mondanának nekem, de elmúlna gyorsan, mert tudnám, hogy az az ember egy nulla. Régebben , mikor még elég nagy darab voltam, előfordult, hogy mondtak bántó dolgokat, de gyorsan túltettem magam rajta.

Szóval, összegezve, tojd le magasról , hogy mit beszél és ennyi. :)

2014. júl. 8. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

7-Es nem mondott hülyeséget. Nincs olyan betegség, ami miatt az ember kövér lenne. Meg lehet azt is oldani. De tény, hogy sokkal nehezebben! Ám ezt egyszer kiírta másnak ebben a témában egy orvostan hallgató. Illetve az én szülőm is meg tudja ezt erősíteni, mert ő is az orvosin végzett. Nem kell emiatt bántani.

Nehezebb, de nem lehetetlen!

2014. júl. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

100 elhízott nőből 99 állítja, hogy ő súlyos beteg, azért nem tud lefogyni... csak egynek van bátorsága odaállni és vállalni a tetteiért a felelősséget, beismerni, hogy azért kövér, mert sok szénhidrátot fogyaszt, sokkal többet, mint amennyire az ő(!) szervezetének szüksége van. Az unokatestvéres válaszoló kamuzott a legnagyobbat, egy 160 kilós ember ha valóban napi 10 kilométert sétálna, hát már régesrég szétment volna a térde, illetve minimális kalóriabevitellel azt a hájtömeget nem lehet fenntartani. Tudom csúnya példa, de a háborúk alatt nem voltak kövér emberek: nem volt mit enni, ilyen egyszerű.


"a férjemnek így is jó vagyok"

Egyelőre biztosan. Sok nő vígasztalja ezzel saját magát, aztán amikor lefogynak, akkor a férjük majd' megeszi őket, olyan vadul kívánják az új, karcsú alakját és akkor már bevallhatják, hogy csak az amúgy is törékeny önbizalmát nem akarták tönkretenni, nem akartak direkt fájdalmat okozni, de bizony nekik ez a karcsú test sokkal jobban tetszik, mint a hullámzó háj... ne fogadja el magát egy kövér sem, mert onnantól kezdve meg sem próbál tenni a túlsúly ellen és csak gyűjti magára a pluszkilókat; tudja az bárki, hogy a zsír nem csak kívül látszik, hanem az összes belső szervei köré lerakódik és akadályozza a működésüket: el szabad ezt fogadni?!

2014. júl. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!