Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van ez, hogy kb 1 éve...

Miért van ez, hogy kb 1 éve sokáig örültem, hogy túl vagyok rajta, most meg ismét rajta rágodom folyton?

Figyelt kérdés
2014. júl. 8. 19:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Az a furcsa, hogy még a mostani barátaimmal, vagy "leendő" barátommal sem érzem jól magam, pedig ők igen jó okok lehetnének arra, hogy túllépjek rajtuk, de én mégis olyan emberekkel foglalkozok, akik nem érdemlik meg?
2014. júl. 8. 19:18
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert korai öröm nem állandó.
2014. júl. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
egy régi "legjobb" barátomról van szó, akivel régebb a legtöbb időt töltöttem együtt, mondhatni az egyetlen, akit igazi barátomnak tartottam, és kb. abban az időszakban számára is én álltam mellette. mégis úgy vesztünk össze, hogy egy készinű dög.. és elakartam felejteni, és teljesen megváltozott egy ideig az életem, semmi sem érdekelt,, ami rá emlékeztet(pl. filmek, zene, viselkedés, stb.) akkoriban teljesen nem érdekelt. ráadásul új embereket ismertem meg, és akkoriban ők váltak fontossá. de egy idő után ők is abba a sorba kerültek, hogy elakartam őket felejteni. tanultam az esetükből, azóta jobban bizom az emberekben, és megválogatom a barátaimat. mégis az a rossz az egészben, hogy most úgy vagyok, hogy amikor egyedül vagyok folyton rajtuk rágodóm, még az első barátomon is, ahelyett, hogy örüljek azoknak, akik most mellém állnak..
2014. júl. 8. 19:56
 4/5 A kérdező kommentje:

# 2

:)

2014. júl. 8. 19:57
 5/5 TheHologram ***** válasza:
Ez egy olyan dolog szerintem,amin próbálnod kéne változtatni abba az irányba,hogy elrendezed a fejedben,hogy most valóban ki a fontos,és már ki nem. Mert ha csak mindig a múltra gondolsz,nem fogsz tudni előrébb lépni a jövőben. Az emberek ilyenek,van aki marad és van,akit el kell engedni. Foglalkozz a jelenleg számodra fontos emberekkel,lépj tovább azon,hogy a régieken rágódsz. :)
2014. júl. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!