Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hányan ismeritek innen Zoella-...

Hányan ismeritek innen Zoella-t, Cass Sersemis-t vagy Maddy Chippendale-t? Xx

Figyelt kérdés

#YouTube #Cass Sersemis #Maddy Chippendale
2014. júl. 11. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Most ezek mik, úgy mégis? Emberek, vagy márkák vagy mi a túró?
2014. júl. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak Zoella-t, de őt is a többi youtube-os vloggerrel készített közös videókból. 18/F
2014. júl. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Zoella youtuber, a másik két lány pedig ausztrál blogger:)
2014. júl. 11. 15:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Az első tyúkot igen, bár baromira idegesít a stílusa, nem szimpatikus. A smikelős-divatos youtube csatornák annyira nem érdekelnek. Akik szerintem nem rosszak, az Claire Marshall (egy tök értelmes nő, ráadáasul nem is ez a tipikus pasztell kislány, mint a legtöbb), aztán grav3yardgirl (na, ő nagyok lökött, de nem csak divat videókat csinál). Mostanában ráaszoktam az EleventhGorgeous csatornára is. Ők tipikus butuskák, viszont valahogy nem tűnnek olyan nagyon tökéletesen összerakottnak, pl. simán nekiállnak édességet enni, nem játsszák a kis vegán-paleo-diéta királynőket, volt, hogy véletlenül böfögtek, nem ilyen kis mű tünci-müncik.
2014. júl. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Zoellát szeretem:)
2014. júl. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Zoe-t én is szeretem.
2014. aug. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Zoella a kedvenc youtubosom:)
2016. máj. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!