Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akiknek pár éve sokkal jobban...

Akiknek pár éve sokkal jobban ment anyagilag átformálódott a hozzáállásotok és képesek vagytok értékelni az apró dolgokat?

Figyelt kérdés

Például, hogy van mit enni, fedél a fejed felett, egészségesek vagytok, szép gyerekeitek vannak.

Engem felemésztett szinte az aggodalom az anyagiak miatt, de sokak szerint el lehet és el is kell jutni oda, hogy az igazán fontos dolgokat értékelni tudjuk.

Rengeteg konfliktus is volt a férjemmel az anyagiak miatt mikor éppen nincs munkahelye, mert sajnos évek óta be kell érni pár hónapos elhelyezkedésekkel.

Nekem szerencsére van munkahelyem, 16 éve ugyanabban a szakmában dolgozom ami különösen nagy kincs, hogy ez idáig biztos alapot nyújtott mindig.


2014. júl. 13. 15:23
 1/1 Cscvax válasza:
Engem teljesen átformált a nélkülözés.Most már értékesnek tartom azokat a dolgokat amit régebben nem.De ehhez előbb megkellet tanulnom,hogy mit jelent az,hogy nincs.
2014. júl. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!