Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha két...

Mit gondoltok arról, ha két fiú egy ágyban alszik?

Figyelt kérdés
Például ha egy buli után inkább nem megy haza, hanem egy haverjánál alszik, vagy ha egy osztálykirándulás alkalmával úgy alakulnak a helyek, hogy egymás mellett kell aludniuk. Valaki akivel erről nemrég beszéltem, azt mondta, "teljesen b*zis". Nektek mi a véleményetek erről?
2014. júl. 15. 04:43
 1/5 anonim válasza:
Csak attól függ miért alusznak egy ágyban, mit csinálnak közben. Ha csak alusznak, szerintem semmi gond. Ha más is van közben, az már gázos lehet.
2014. júl. 15. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez baromság. Ha nálam aludt valamelyik haverom vagy én aludtam valakinél sose volt az, hogy "te Laci te a földön alszol, mert ha tőlem fekszel 30cm.re a b-zis".

Nyilán ez akkor igaz, ha valakinek nagy ágya van. Egyszemélyes ágy esetén már csak kényelemből is inkább hálózsák vagy kanapé.

2014. júl. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mivel nem vagyok homofób, ezért semmi rosszat.
2014. júl. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én inkább a földön aludnék.
2014. júl. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Természetesen csak alvásról van szó, semmi hátsó szándék (hahaha, bocsi :D).

Köszönöm a válaszokat!

2014. júl. 16. 05:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!