Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van ennyi r. anc a...

Miért van ennyi r. anc a Blikk újságba?

Figyelt kérdés
2014. júl. 16. 16:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Az az újság már alapból egy szemét, nem értem, miért csodálkozol.
2014. júl. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért olvasol Blikk újságot?
2014. júl. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Azért, hogy megvegyék. Nem mindenki áll olyan magas erkölcsi szinten mint te ezért nagyon sokan pontosan ezért veszik meg. Te csak legyél erkölcsös, csak a házasságban éld ki nemi vágyaidat akkor is csak utod létrehozása céljábol.
2014. júl. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Nem kell megvenni és kész.
2014. júl. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Megvan a társadalomnak az a rétege,akiknek ez/ennyi az igényszintjük,ezért el lehet adni nekik.

Ez ugyanolyan,mint a valóvilág,meg az olcsó műszálas cuccok.


Magyarul mondva:komoly iparágak szolgálják ki a prolikat,és profitálnak belőlük.

2014. júl. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kérdező: nem értem, hogy egyáltalán miért olvasod a Blikk-t és a hasonló szennyet. Sokkal többet tanulsz és sokkal nyugtatóbb is, ha előveszel egy jó könyvet, vagy pedig régi magyar filmeket nézel olyan korokból, amikor még nem voltak pl. botrányhősnők és pénzért való elválások.
2014. júl. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Gondolom mert szennylap?

Gondolom azért, amiért a kereskedelmi tévéken is hasonló "színvonalú" dolgok mennek?


Minek olvasod?

Én max buszon látok néha másnál, akkor se bámulom addig, hogy lássam, kiről/miről írnak, pár szalagcím vagy címlapkép max eljut az agyamig, aztán inkább másfelé nézek. Még kalicka alátétnek se tennék be bulvárlapot (gondolni kell a pintyek agysejtjeire is), magaskultúrát nyilván ne ilyenekben keress.

2014. júl. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem én olvasom. Csak feltűnt a környezetembe akik olvassák h nincs olyan nap h ne lenne benne meztelen nő. Szerintem elég igénytelenség olyan lapba ilyet tenni ami halálesetekkel is tele van. Valahogy nem fér a kettő össze , és nem hiszem h mindenki kíváncsi lenne ezekre a műmellű üres fejű libákra.
2014. júl. 16. 19:07
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm állandóan ezt olvassa. Meg is van az eredménye. Saját bevallása szerint emiatt ő a "legkulturáltabb" ember a lakóközösségükben :)
2014. júl. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért, hogy azok akiknek ciki mondjuk Playboy-t venni azok ráharapjanak a Blikkre, hiszen abban is találnak pucér csajokat. Ez csak üzleti fogás.
2014. júl. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!